Wpis z mikrobloga

Phil Konieczny aka Lord Shitów

Ostrzegam was przed tym człowiekiem.
Jest wyjątkowo niebezpieczny dla waszych portfeli.
Nagania wyłącznie na ScamyCoiny, tylko Shity. BTC dla niego nie istnieje.
Łyka wszystko jak pelikan, dobry marketing i już się podnieca.
Nie przechodźcie mirki na ciemną stronę mocy, wystrzegajcie się go.

O krypto nie ma kompletnie pojęcia.
Ostatnio zaczął naganiać na kolejnego shita - #stellar

Jego widzowie są jak sekta, uważają go za bożka wszechwiedzącego.
W komentarzach mamy istny kabaret i całe portfolio bredni krypto od nosaczy.
Ostatnio naganiał ich na #lisk w komentarzach już się prują do niego
o masakryczny spadek ceny...

Naganiał na IOTĘ (wierzy że będzie po 500$)
Wierzy w każdą brednię jaką wyczyta na stronie ICO projektu.
ICO drogą do majątku, buehehe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jego naiwność nie zna granic przyzwoitości.

Jego pupile to armia frajerów, którym opycha swoje nędzne poradniki za ponad 1250zł.
Wolę nie widzieć co tam wygaduje bo jeszcze by mi utkwiło w głowie i #!$%@?ły mi się priorytety.
Przypominam również że jego widzowie to największa grupa ludzi,
którzy dali się naciągnąć na płatny poradnik od kolejnego cudownego dziecka krypto,
Macieja Wieczorka z CryptoDisasters... tzn. masters.
Następnie założyli jakąś grupę pokrzywdzonych, bo z płatnego poradnika wynikało tylko "kup i hodluj".
Zajebiste porady, cenne w chooj.

Warto przypomnieć jak Shit Lord zachwycał się jakimś typowym scamem - coinem do rozliczania z elektrowni wiatrowych. Bo wiecie, to przyszłość w końcu. Zielona energia. Tysiące wiatraków będą musiały się rozliczać w coinach, to oczywiste!!! I do każdej czynności potrzebujemy innego coina!

I ani słowa o btc, shitcoin is future

Wykreował się na "Jestę Ekspertę" a janusze łykają. Nie idźcie tą drogą mirki...
Poważnie. On swoją ponadprzeciętną naiwnością szkodzi.

#bitcoin #kryptowaluty #stellar #btc #shitcoin #scam #altcoin #januszebiznesu #iota
cyberpunkbtc - Phil Konieczny aka Lord Shitów

Ostrzegam was przed tym człowiekiem....

źródło: comment_gUxjIQU9ql6zB7yBhA8kV4LLUktTHkaR.jpg

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
Typowy ekspert który myśli że btc jest przestarzały technologicznie. Nie mamy o czym dyskutować.


Masz rację nie mamy. Przyjąłem zasadę że z fanatykami i ludźmi z urągającym intelektem nie dyskutuję. Przejrzałem twoje posty i oprócz tony jadu nie ma w nich nic merytorycznego. Jesteś śmiesznym internetowym człowieczkiem, który ma za mało oleju w głowie, żeby myśleć krytycznie. Nie różnisz się od autorki tego tekstu: "Tylko PO, super partia #!$%@?".

Sam fakt twojego
  • Odpowiedz
@cyberpunkbtc: Nie piszę, że IOTA to jakaś mega rewolucja ale myślę, że na prawdę da się na niej zarobić. A już całkiem śmieszy mnie jak piszą co niektórzy, że bitcoin spada a IOTA razem z nim no fakt ale BTC/USD spada np. w skali dnia o 3% a IOTA w tym czasie o 2%. Teraz Bitcoin rośnie a IOTA razem z nim z tą różnicą, że Bitcoin dziennie o 2% a
  • Odpowiedz
@cyberpunkbtc: Szczególnie ja jestem bardzo niemerytoryczny, natomiast twoje wyśmiewanie w ciągu ostatnich dni bez ani jednego argumentu w postach jest bardzo merytoryczne.

A ja myślałem, że fanatycy BTC to mit :D Powodzenia z tym twoim shitcoinem BTC. Mam nadzieję, że jak będzie ci się bardzo chciało srać to znajdziesz toaletkę przyjmującą tylko BTC i akurat będzie przeciążenie sieci, wiec wejdziesz po 10 godzinach :D Przy okazji zapłacisz 20USD prowizji ( ͡
  • Odpowiedz
@Emperor616: Jeżeli nadal twierdzisz że btc jest przestarzały technologicznie tzn że mało wiesz i powtarzasz mity.
Wiesz na czym polega wyższość altów na btc? Że mają częściej kopane bloki i z mniejszym ograniczeniem wielkości. To jest cały sekret altów. Wprowadzenie czegoś takiego do BTC to 5 minut roboty. Nie wiem też czy zdajesz sobie sprawę z faktu że kopalnie chciały to samo zrobić z BTC ale użytkownicy się sprzeciwili temu, powstał
  • Odpowiedz
@Emperor616: No i popatrzyłem.
Key SIze, zwykły bait. Przecież możemy zaimplementować szyfrowanie dłuższymi kluczami również, nie ma żadnego problemu. Obecnie nie ma również takiej potrzeby. Ale wiesz, na grafice fajnie wygląda i jak ktoś isę nie zna to pomyśli że jest lepszy. Identyczna zasada jak z podawaniem ilości MPixeli w matrycy aparatu forograficznego ;) Niby im więcej tym lepiej.

Iloś monet? Nie wiem czemu większa podaż miałaby być czymś lepszym, nie
  • Odpowiedz
@Emperor616: I pewnie myślisz że btc jest drogi bo widzisz dużą cyfrę? Wystarczy gdzie indziej postawić przecinek a przy tej samej kapitalizacji teraz zamiast 10k$ kosztowałby 10$...
BTC jest nadal tani, nie bądź frajerem, nie trać hajsu na idiotyczne shity jakich już były setki tylko kupuj BTC. Opłaci ci się. Obecnie mamy zajebistą promocję.
  • Odpowiedz
Phil Konieczny w moim osobistym przekonaniu jest po prostu cwanym naganiaczem, który znakomicie wykorzystuje ludzkie słabości, a do tych należy pazerność i ogółem- skłonność do szukania łatwego i szybkiego zarobku minimalnym nakładem pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po pierwsze -Jego niektóre wypowiedzi i teksty reklamowe, którymi zachęca do zapisów na swoje szkolenia i płatne grupy (bo na tym ten człowiek zarobił największe pieniądze) przypominają "bełkot", jaki możesz
  • Odpowiedz
@tom9876 świetny wpis! Ostatnio trafiłem właśnie na YouTube na eksperta w Bentley'u (Maciej Wieczorek), który strasznie promuje Phila (jak widać nie od dzisiaj). Dla mnie to typowe kanały biznesowe na polskim YT - pokazać się w ekskluzywnym środowisku, pogadać o dużych i szybkich zarobkach lub zmianach w życiu, biznesie a następnie zacząć robić biznes na szkoleniach i książkach. Zacząłem przeszukiwać internet w kontekście tych postaci i wykop nie zawiódł ;) Szkoda, że
  • Odpowiedz
Przestrzegam przed szkoleniami instytutu kryptografii. Oni doskonale wiedza ze sprzedaja materialy ktore sa dostepne za darmo na youtube czy pierwszej lepszej stronie o kryptowalutach dlatego tak stworzyli regulamin ze zakazuja odstapienia od umowy w ciagu 14 dni.

Robisz przelew za szkolenie w instytucie kryptografii = zegnasz sie na zawsze z pieniazkami
Na forum forexa sa dobrze podsumowani

https://forex-nawigator.biz/forum/phil-konieczny-kurs-kryptowaluty-szkolenie-instytut-kryptografii-opinie-t31932.html
  • Odpowiedz
Obejrzałem go sobie, był u takiego jegomościa pt. Kuba Midel, który wydaje się być uczciwy. Jeśli otacza się nieuczciwymi, to prędzej podejrzewałbym, że przez naiwność niż wyrachowanie. Chyba, że macie inne zdanie? Wówczas poproszę o argumenty...

No ale wracając do tego całego Phila - gość wystąpił tam w masce Anonymous, więc automatycznie zachciałem rozwiązać zagadkę jego tożsamości. Zdziwiłem się, bo poza tym nagraniem można jego twarz normalne zobaczyć. Także może to taki
  • Odpowiedz
@friedman: Ten wpis jest sprzed 3 lat, a wpis toma sprzed 2,5 roku więc to co tam zawarte mogło mieć oparcie w konkretnych faktach. Sam zacząłem szukać info o Philu właśnie po wywiadzie z Midlem. Chociaż znam postac Phila i widziałem kilka jego materiałów, to nie za bardzo interesuję jego analizami. Jedyne co zrzuciło mi się jakiś czas temu w oczy, to jak nagrał film o COTI ( które wtedy było
  • Odpowiedz
@marcineckixx: cieżko się odnaleźć w tym natłoku informacji a wzajemna adoracja internetowych guru sprzedających szkolenia nie pomaga.

Nie ma łatwo ale trzeba poświecić trochę swojego czasu na research i nie szukać potwierdzenia tego co sami chcemy żeby się wydarzyło.
Pracujesz miesiąc na swoją wypłatę, 40h tygodniowo. Nie oddawaj jej na rynek po obejrzeniu godzinnego filmiku.

Jak czujesz ze okazja Cię omija trudno. Poświęć miesiąc i czekaj na kolanka okazje. Graj małymi
  • Odpowiedz
Nie wiem. Nie obserwuje szajscoinow ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mowisz ze po 5 latach udałoby mi sie cos wyjąc z tego liska? :)
  • Odpowiedz