Wpis z mikrobloga

Phil Konieczny aka Lord Shitów

Ostrzegam was przed tym człowiekiem.
Jest wyjątkowo niebezpieczny dla waszych portfeli.
Nagania wyłącznie na ScamyCoiny, tylko Shity. BTC dla niego nie istnieje.
Łyka wszystko jak pelikan, dobry marketing i już się podnieca.
Nie przechodźcie mirki na ciemną stronę mocy, wystrzegajcie się go.

O krypto nie ma kompletnie pojęcia.
Ostatnio zaczął naganiać na kolejnego shita - #stellar

Jego widzowie są jak sekta, uważają go za bożka wszechwiedzącego.
W komentarzach mamy istny kabaret i całe portfolio bredni krypto od nosaczy.
Ostatnio naganiał ich na #lisk w komentarzach już się prują do niego
o masakryczny spadek ceny...

Naganiał na IOTĘ (wierzy że będzie po 500$)
Wierzy w każdą brednię jaką wyczyta na stronie ICO projektu.
ICO drogą do majątku, buehehe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jego naiwność nie zna granic przyzwoitości.

Jego pupile to armia frajerów, którym opycha swoje nędzne poradniki za ponad 1250zł.
Wolę nie widzieć co tam wygaduje bo jeszcze by mi utkwiło w głowie i #!$%@?ły mi się priorytety.
Przypominam również że jego widzowie to największa grupa ludzi,
którzy dali się naciągnąć na płatny poradnik od kolejnego cudownego dziecka krypto,
Macieja Wieczorka z CryptoDisasters... tzn. masters.
Następnie założyli jakąś grupę pokrzywdzonych, bo z płatnego poradnika wynikało tylko "kup i hodluj".
Zajebiste porady, cenne w chooj.

Warto przypomnieć jak Shit Lord zachwycał się jakimś typowym scamem - coinem do rozliczania z elektrowni wiatrowych. Bo wiecie, to przyszłość w końcu. Zielona energia. Tysiące wiatraków będą musiały się rozliczać w coinach, to oczywiste!!! I do każdej czynności potrzebujemy innego coina!

I ani słowa o btc, shitcoin is future

Wykreował się na "Jestę Ekspertę" a janusze łykają. Nie idźcie tą drogą mirki...
Poważnie. On swoją ponadprzeciętną naiwnością szkodzi.

#bitcoin #kryptowaluty #stellar #btc #shitcoin #scam #altcoin #januszebiznesu #iota
cyberpunkbtc - Phil Konieczny aka Lord Shitów

Ostrzegam was przed tym człowiekiem....

źródło: comment_gUxjIQU9ql6zB7yBhA8kV4LLUktTHkaR.jpg

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
@blink: Ty chyba nie wiesz co to ICO... Initial Coin Offering
Oferta publiczna Coinów... Czym są niby te wszystkie shity jak nie ICO?
Kopie się któreś? Jaka jest ich dystrybucja? Bo z tego co ja widzę to jest jebolny premine, część sprzedają ludziom z obietnicą wzrostów x100 w miesiąc, część sobie zostawiają, część dają naganiaczom z reflinkami.

Jeszcze ten jego akcent i hasło "AJSIOS" pada tam co chwilę.
Skończcie go
  • Odpowiedz
@cyberpunkbtc: ICO to działanie startupów mające na celu zebranie kapitału poprzez dystrybucję części środków ludziom. Ten czas jest nazywany ICO a że pochodzą z ICO to co z tego. Który coin nie pochodzi? Brać udział w ICO (przedsprzedaży) a mieć coiny projekty który miały ICO to dwie rożne rzeczy... Masz jakieś podstawowe problemy z rozumowaniem...
ETH miało ICO i się kopie ale co z tego?

Nie bronie go tylko piszesz
  • Odpowiedz
@blink: #!$%@? wszystkie normalne nie pochodzą z ICO. Wszystkie które nie powstały dla zysku, wszystkie które nie są scamami! To proste.

Pierwsze z brzegu BTC i LiteCoin... #!$%@? jakie ICO? Od początku od pierwszej monety wszystkie się kopie i każdy ma równe szanse, twórcy nie generują ich sobie na koncie i nie mają ani jednego...

Właśnie dlatego nie mam ochoty gadać z wami "ekspertami" macie wyprane mózgi. Rzucajcie się na te scamy, gdzie ludzie sobie generują miliony coinó z dupy i sprzedają je razem z marzeniami o
  • Odpowiedz
@blink:

Słyszałeś kiedyś o startupach i finansowaniu?


Tak słyszałem. Ma się jakąś umowę prawną i inwestuje się w spółkę a nie w grupkę programistów którzy nawet nigdzie nie są zarejestrowani i nic nikogo z nimi nie wiąże. Toż to #!$%@? że wy to nazywacie inwestowaniem. #!$%@? inwestycje w jakichś anonów z netu o których się nic nie wie i mogą robić co chcą po zawinięciu środków, nawet zostawić rysunek penisa i nie odpowiadają za to
cyberpunkbtc - @blink: 
 Słyszałeś kiedyś o startupach i finansowaniu?

Tak słyszał...

źródło: comment_U23QUFhNZdsy9O7MU2rzDe9zVoUyt63j.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@cyberpunkbtc: Odniosę się do twojej pierwszej odpowiedzi do mnie.

Skala głupoty i braku wiedzy w temacie, o którym piszesz jest porażająca. Jeśli nie oglądałeś wszystkich jego filmików to nie masz zielonego pojęcia jak działa phil.

Jest kompletnym głąbem jeśli wyrażasz zdanie, że gość nie polegający na analizie technicznej jest idiotą. Bardzo chciałbym zobaczyć twoją analizę techniczną bitcoina z np przedziału 2012-2014 która wskaże grudniowe szczyty. Poza tym gdzie jest twoja super logika skoro polegasz na typowo spekulacyjnym narzędziu zwanym analizą techniczną, a potem piszesz że jesteś (pseudo) fanem i hobbystą
  • Odpowiedz
@blink: A jakie on miał finansowanie? Co ty w ogóle #!$%@?? Ty usłyszałęś jakieś drobne szczegóły i układasz sobie z tego jakąś historię.

Po co komu finansowani jak zrobili projekt bez kasy?

No #!$%@? nie miał żadnego
  • Odpowiedz
@cyberpunkbtc: Żegnamy cię, pa pa :D Im mniej idiotycznych wpisów tym lepiej. Ja natomiast wyśmieję cię do końca:

Gdzie ja #!$%@? wspomniałem cokolwiek o analizie technicznej?


O
  • Odpowiedz
@blink: Ty jesteś poważnie jakiś ograniczony.
Przecież on to napisał z ironią bo ktoś mu zarzucał że jedzie po lisku bo chce go tanio kupić.
Ile ty masz lat? Ja #!$%@?ę z każdym komentarzem coraz lepszy jesteś, buahaha
Przecież on tam po nich jedzie już od dawna a wszyscy liskowcy cicho siedzą i nie mają co odpisać geniuszu.

krypto wchodziłem w 2016 zobacz sobie moje konto na
  • Odpowiedz
@blink: @Rihter: Buahahaha no brawa dla @cyberpunkbtc: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@cyberpunkbtc: Rozumiem że skoro nigdzie nie napisałeś o analizie technicznej to wróżysz z fusów przyszłość kryptowalut - zaistne genialne mocium panie :D

Polecam nasz tag o lisku: https://www.wykop.pl/tag/lisk/

Cytowany tekst...i jak @Rihter cały czas udowadnia jaki to perfidny scam i jedno wielkie oszustwo. Ten człowiek uratował przed tym wielu takich
  • Odpowiedz