Wpis z mikrobloga

@SmieszekZawadiaka: dałem radę 2 minuty. TLDW: Bóldupienie jakiegoś anona, na to, że N mają drogie konsole, a oceny na metacriticu są zawyżone, i że Labo z kartonu się będzie eksploatować, a polak cebulak to by chciał za 50 złotych dostać karabin nie wiem krva, z tytanu okraszonego uranem. Tak całkowicie OT, to niezmiernie mnie bawi, że ciągle "N opozycja" pluje kwasem na lewo i na prawo, a NS jest najlepiej sprzedającą
Bóldupienie jakiegoś anona, na to, że N mają drogie konsole


@Jorzi: zawsze mnie zastanawia, gdy ktoś twierdzi, że coś jest denne, bo drogie
w sensie "chciałbym to mieć ale nie moge, bo nie mam tyle kasy, więc ponarzekam, że denne"
jakby coś było denne, to by ludzie nie zaprzątali sobie tym głowy i mieli #!$%@? ;)
@Jorzi: #nintendolepsze ?
@SmieszekZawadiaka: z jednej strony to buldupienie, z drugiej wymienia oczywiście ważne powody za które można nie kupować konsol nintendo ale nienawidzić? jak można coś nienawidzić jeżeli się tego nie spróbowało i się tego nie rozumie?

Przykładowo koleś zarzuca Nintendo nierównanie podaży z popytem. Całkowicie niezrozumienie idei nes'a mini, który miał być produktem ekskluzywnym, niepoprawne zwalenie winy słabej sprzedaży wii u na podaż (to była po prostu słaba
@SmieszekZawadiaka:
Brak rynku w Polsce - czemu nintendo ma otwierać siedzibę w kraju gdzie sprzedało się 25 jej konsol ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie mamy taniej niż kraje "pierwszego świata" - no ja przepraszam bardzo konsole PS i Xbox od dawna zrównały ceny sprzętu i gier z zachodem. PC powoli zmierza w tym samym kierunku. Argument inwalida.
Drogie gry - ale nie tanieją po miesiącu jak na
Zawsze mnie bawi takie słuchanie takiego polaczkowego bóldupienia gdy sobie przy okazji pogrywam w mario karta albo zeldę, oby tak dalej ^^

Btw co do labo - zrozumcie, że kosztuje to tyle co nowy tytul na switcha i oprócz kartonowych części, gumek i innych dostajemy również aplikację z grami i możliwoscią programowania własnych rzeczy :D
@pandapl: nie, nie #nintendolepsze tylko #sredniowieczeumyslowe autora filmu. Nie mówię, że coś jest lepsze, tylko, że coś jest najlepiej sprzedającym się produktem w danym roku, z grami którymi wszyscy się zachwycają, są innowacyjne, oraz redefiniują przy okazji aktualnie lobbowane gatunki i podejście do ich realizacji na innych platformach. Niestety, ale widząc materiał takiej klasy, doskonale wiem kto jest autorem tego filmu, i co siedzi w jego głowie, bo nie siedzę w
@Jorzi: Bo Labo jest fajnym pomysłem, problem w nim jest taki, że najgłośniej krzyczą ci do których ten produkt nie jest skierowany. No bo jak to kartony jak ja mam na tym grać? Zniszczę to po pół godziny po pijaku. Przecież to zabawka dla dzieci.
Dobrze, że nie kupiłem tego switcha. To jest śmieszne myślenie pokolenia, które niestety wychowało się na grach z ps3/x360 :) i nigdy nie grali w gry