Wpis z mikrobloga

  • 199
@farmaceut byłem u (dla historii Magdy) i chciała żebym jej porobił z tym laptopem. Miała problemy z internetem więc nie dało rady w sumie nic zrobić. Magda zaproponowała że wezmę go do siebie i że się jej z tym nie śpieszy, odbierze sobie go na dniach. Z laptopem w sumie dużo nie zrobiłem, nie dałem rady. Umawiała się raz na odbiór, napisała mi że jednak nie wpadnie bo nie miała auta.
  • Odpowiedz
@MrMate: Jak go sobie odbierze to zrywam kontakt w p---u. Już kolejny raz się przekonałem że interesów z znajomymi się nie robi - a jedyne co chciałem za tego laptopa to czekoladę (a system był do reinstalacji)
  • Odpowiedz
  • 242
@NewEpisode k---a typie to jest KOBIETA i do tego piękna kulturalna słowianka rozumiesz masz jej w zebach przyniesc tego laptopa i byc wdziecznym ze to ciebie wybrala na swojego wybawiciela
  • Odpowiedz
@NewEpisode: heh, typowa p----------a księżniczka, zobacz jak pewna siebie: masz jej to przywieźć, od razu tryb rozkazujący, faceci ją tego nauczyli. Masz z---------ć najlepiej w zębach z tym i przeprosić, że tak późno xD
  • Odpowiedz