Wpis z mikrobloga

Mirki zacząłem sobie streamować, i zastanawia mnie jedno, jak tu Trafic do widza? Zastanawialiście się jak to się stało że np. trafiliście na Magicala? Dymy,dymami ale nawet jakby ktoś teraz zaczął ćpać z matką na stream, bez "czegoś" co pozwoli mu trafić do publiczności to nie zyska popularności... Daniel Marketingowiec!
#patostreamy #danielmagical #youtube
  • 9
@crymetyme2010: DanielMagical był jednym który rozpowszechnił patostreamy. Był to pierwszy taki bigbrother na YouTube który trafił do większego grona. Miał oryginalny content, więc teraz wybić się jako patostreamer to trochę ciężej będzie :D
https://www.youtube.com/user/MRHubert16 Mój kanał, zaczynam dopiero dziś wieczorem 3 stream :) Pare donatów wleciało więc myślę że oglada sie dość przyjemnie, a co do Daniela, @dzejmorthi ale pytanie jak on je rozpowszechnił? :D Wczoraj się zastanawiałem, przecież on musi być geniuszem marketingowym że tak naprawdę zmienił content streama i w ciągu roku zrobił taki wystrzał... Wczsniej był malutkim streamerem a tu nagle boom! I mamy swego czasu rekord oglądalności streama :)