Wpis z mikrobloga

No to ja już mam gówno a nie Święta. Mojej kuzynce urodził się dzieciak, a moja matka oczywiście chodzi przez cały dzień #!$%@?, wyłączyła nawet telefon. Bo ona ma taką beznadziejną córkę, która nie zajęła się rodzeniem dzieci. Ch#j, że jestem na dobrych studiach. Nie mam dziecka, więc ona nie może pobrylować

#logikarozowychpaskow #gorzkiezale
  • 89
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Weird :D moja mama z kolei zachwalala moja kuzynke, ze jest taka bogata i ze zalozyla sobie firme i w ogole fejm i jaka to ona nie jest cudowna. Pokazalam jej instagrama na ktorym kinia na kazdym zdjeciu wypina tylek zgarniajac przy tym 35k followersow, tata jeszcze dowalil: no, to teraz czekamy na zdjecie przy choince wraz z dupa kingi (to bylo boze narodzenie). Po 2h patrze i ukazalo sie dokladnie takie
  • Odpowiedz
  • 0
@alicjaxoxo a dobrze Ci idzie na studiach? Jeśli tak, to zrób skan indeksu i daj matce, by mogła ciotkom pokazywać w odpowiedzi na zdjęcia gówniaka ( )
  • Odpowiedz
Chce mieć z nimi dobry kontakt, to moi bliscy i ich zdanie też jest zawsze dla mnie ważne


@alicjaxoxo: To rób dzieci. Bo psujesz atmosferę w domu żyjąc nie tak jakby Twoja mama chciała.
Zachowanie Twojej matki jest toksyczne, w pewnym momencie przestaniesz odróżniać czego faktycznie pragniesz, a co jest chęcią spełnienia oczekiwań mamy. Rodzina jest ważna, ale to żebyś żyła tak jak chcesz i nie czuła się przez swoje
  • Odpowiedz