Wpis z mikrobloga

@kapuczina_corki_somsiada: sugerowanie, że 12 lat to dużo xD zaraz mnie zminusuje armia NOWE DEMBICE NAJLEPRZE xD ale jakoś pare lat wstecz masa ludzi jeździła na 10-15 letnich po hansie i dawały rade xD wiadomo, słabsza przyczepność itd. ale wtedy i tak były lepsze niż nowe Dębice czy Kormorany. Dalej wolę kupić używkę Nokiana czy Goodyear 4-5 letnią nie za bardzo zużytą niż nowe gównoopony typu Frigo2 za większą kasę. Lepiej się
@ex-02: kurrrrr zapomnaiłem sie, wlazłem w bagno na głównej i nie zakumkałem ze wyszedłem xD tutaj masa stulejarzy od maminego Punto ( ͡° ͜ʖ ͡°) przyjrzyj sie komentarzom do filmików "drogowych", festiwal polactwa i "a tate muwi" xD + ta nienawiść do każdej fury lepszej niż nowe Tipo, no komedia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PS. Już cię widzę jak kupujesz nowe opony po 700 zł za szt do auta za 5-10k XD


@grucha_88: to byś się zdziwił jak do starego E39 (wartość taka jak piszesz) kupowałem Eagle F1 po 750/szt xD

PS wystarczy wpisać "dry rot" w google i znajdziesz wiele innych źródeł.
@xardas_pl: fajnie, że chciałeś kupić dobre, daje okejke :) ja w swoich gruzach za małolata dojeżdżałem różne nasto letnie opony i było git xD nie mówię, ze 12 latki się kupuje!, po prostu taki wiek to żadna tragedia ( z rok pojeździsz). Ale 5 letnie nokiany > nowe dębice i deal with it xD
@grucha_88: tragedia jak cholera. w którymś ze starych aut miałem takie właśnie 12letnie "super kapcie z bieżnikiem" (na takich kupiłem) i na deszczu podczas łuku zrobiłem 180 stopni i tak przejechałem tyłem ze sto metrów. dzień później poszły nowe Vredesteiny (ze średniej półki dają radę)

za to dębicy, kormorana, baruma, hankooka i tych innych #!$%@? bym nigdy na auto nie wrzucił.

PS Nokiany props ale Bridgestone Blizzak lepsze i nawet z
@xardas_pl: nie wiem, zakladam co somsiad za 100zl/szt podrzuci bez narzekania ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)