Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy

Mirki. Chciałbym przeprowadzić na sobie jakiś eksperyment związany z kateringiem dietetycznym - masa 3000kcal z kateringu + moje własne dodatki typu WPC ew. gainer.

Jestem ciekaw czy na idealnie wyliczonej diecie można zyskać jakieś profity, czy to ściema, jak wyglądają codzienne jadłospisy itp.

Byłby ktoś ciekawy takiego eksperymentu? Ewentualnie co by można było jeszcze przy tym zbadać? Tkankę tłuszczową, krew, zdjęcia przed i po. Dla wiarygodności mogę polecieć jakimś treningiem rozpisanym przez mirka, albo wspólnie ustalimy co bym mógł robić.
  • 15
myślę, że to by było ciekawe: 1miesiąc dieta czysta, katering. 1miesiac dieta pizza / mcd.


@davidero69: myślę,że twój organizm ma w dupie to, czy makrosy dostarczasz pizzą czy kurczakiem. Jeżeli zgadza się bilans kaloryczny i makro, to nie ma znaczenia co jesz.
@davidero69: a masz zamontowany radar w żołądku, że ten widzi czy dostarczysz mu 20 g białka z mięcha w burgerze czy 20 g białka z mięcha z przygotowanego przez ciebie kurczaka?

Po prostu łatwiej jest się najeść i zachować bilans jedząc zdrowo. I w tej łatwości przewaga.
@davidero69 zdrowe jedzenie zabiera w sobie mikroelementy potrzebne do funkcjonowania organizmu i na dłużej pozostawia uczucie sytości, wagę osiągniesz jeżeli makro się będzie zgadzać na jedzeniu syfu ale ucierpi na tym zdrowie