Wpis z mikrobloga

@Kuracyja: @stjimmy: @WuDwaKa: @lewaq3000:
imo
wykop który jest portalem ze śmiesznymi obrazkami raczej nie powinien się opowiadać po żadnej ze stron, wyobrażacie sobie taką np. firmę wędliniarską wrzucającą na swój profil jakiś obrazek polityczny porównujący rządy? xD no ja nie
a OPowi chodzi o to że na wykopie tag #polityka jest na czarnolisto i moderacja dokłada wszelkich sił żeby tego politycznego szamba nie rozlewać na cały portal (np.
@stjimmy: @Promozet1: @grubson234567: Wykop jest portalem który ma służyć w znajdowaniu ciekawych informacji, a nie uprawianiu polityki. Na Facebooku wrzucili poprzednio np. wpis o rozmiarach rakiet SpaceX, o tym zdjęciu faceta z czerwonym kółkiem, śmieszny wpis różowej "nama", zdjęcie z Sankt Petersburga.
Po czym dzisiaj w odstępie ~30-40 minut na fanpage pojawiają się DWA wpisy polityczne.

I chodzi mi o to co napisał @Karton12 - część z nas
@Kuracyja: No jakaś intrografika i link do wypoku. O ile jest prawdziwa to jak dla mnie wszystko jest okej. Bardzie drażniące były wyrażenia poparcia/oburzenia w imieniu użytkowników. No i drażnią trochę wpisy ręcznie umieszczane ma głównej. Już chyba któryś raz jest fotka babki stojącej obok kodu z innym podpisem, albo wpisy otagowane #polityka, albo co gorsza nie otagowane choć powinny. No i wpisy co jakoś tam trafiły choć miały kilkanaście