Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki bzykające i żonate, muszę to z wami skonsultować.
Jako że życie było mi miłe jak dotąd na instrument zakładalem gumę.
Tak na wszelki wypadek, by gówniaka nie było.

Jako że z różowym będę się żenił i mamy wymóg poradni to stwierdziliśmy że zaryzykujemy.


Seks bez gumy daje +100 do odczuć i jest coś magicznego w zalaniu formy. Takie obopólne poczucie spełnienia.
[gówniaka teoretycznie ma nie być, bo kalendarzyk + plasterek]
Oboje stwierdziliśmy, że to było nasze najlepsze współżycie.

A ja gupi od 4 lat w folijce. Brrr! Nigdy więcej.

Też tak mieliscie?
#seks #zwiazki #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 101
  • Odpowiedz
@nicari: Jeśli dobrze gościa rozumiem, chodzi o poradnię rodzinną w ramach nauk przedmałżeńskich. Mogli dostać pracę domową z wyznaczania dni płodnych z kalendarzyka. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: potwierdzam, bez gumki rowniex dla kobiety jest o wiele lepiej. Niestety nie mam zamiaru jak narazie truc sie hormonami. Wbrew pozorom srodki hormonalne antykoncepcyjne maja w chyj powikłań. Nie zapomne młodej dziewczyny, niewiele starszej ode mnie, ktora o malo co by sie nie przekrecila z powodu wlasnie hormonow (doszlo do zakrzepicy a nastepnie zatoru płucnego). Jak sie pracuje w medycynie i widzi sie te wszystkie powiklania na żywo to nie
  • Odpowiedz
@sorhu: oj błąd, rzeczywiście. Ale kom pisany na szybko, jedząc kanapke w przerwie w pracy. Nie bądźmy juz tacy bardzo drobnostkowi. Chodzi o przesłanie, byc może ktos zrezygnuje z hormonów albo choć chwile sie zastanowi czy na prawdę warto. To apel zarówno dla różowych jak i niebieskich. Dbajcie o siebie.
  • Odpowiedz
  • 34
@mikw no ok ale raczej nie można into ruhanie przed ślubem kościelnym więc nadal nie rozumiem po co ktoś im nakazał seks bez gumy. I musi dostać podpis że uprawiał seks bez gumy?

Po prostu uczepilam sie tego "wymogu poradni". Bo brzmi to tak jakby ktoś im kazał a potem jeszcze sprawdzał czy wykonane :|
  • Odpowiedz
@nicari: A widzisz, to tu jest niedopowiedzenie. "Wymóg poradni" zakładał zapewne wyznaczenie tylko dni płodnych i niepłodnych, co da się zrobić bez współżycia. Reszta to inwencja OP-a "przy okazji". ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: my często mieliśmy przerywany. Jeśli tylko się da (a nie zawsze się da) to obydwoje wolimy bez. Póki co kalendarzyk + doświadczenie się sprawdza, zero wpadek, jeden syn planowany. Teraz dumamy nad drugim, więc zmniejszyliśmy czujność.
  • Odpowiedz