Wpis z mikrobloga

pobralem sobie z nudy #tf2 #teamfortress2 i pytanie, czy to jest w końcu pay2win czy nie? Bo widzę, że można za prawdziwe pieniądze kupić jakieś snajperki dodające dmg, o ile dobrze to rozumiem. A tak poza tym to jak nauczyć się grać w tą grę? Chodzi mi bardziej o mechanikę, o to jaką wybrać klasę w danym momencie, takie rzeczy które trzeba wiedzieć. Jutro może pooglądam jakieś tutoriale na youtube. Dobrze, że się grało kiedyś w csa, to strzelanie nie jest tragedią, ale właśnie bardziej mam problem z tym jak się poruszać po mapie i co robić, bo narazie to tak tylko biegam i strzelam xD
I czy da się za free jakoś zmieniać wyglądy tych postaci? Bo widzę tam ludzi w czapkach mikołaja itd., ale to po 35zł chodzi xD też dostaję jakieś skrzynki i żeby je otworzyć to muszę kupić za plny klucz? xD w losowych momentach jak klikam przycisk "J" to mi pokazuje jakiś nowy przedmiot, ale nie wiem o co kaman. No i myślałem że to same skórki a tu niektóre itemy dodają dmg
#gry
  • 16
@SmileLikeYouMeanIt Co do kupna broni, jest to najmniej opłacalna inwestycja. Wypadają same losowo podczas gry, ewentualnie jest jeszcze crafting i trade. Po za tym bronie zawsze mają plusy i minusy, co zwykle je balansuje więc nie ma zwykłego dodawania DMG. Czapki można kupić (zwykle za około 1000% ich wartości XD), wypadają jak masz konto premium i pozostaje jeszcze handel z innymi graczami.
@SmileLikeYouMeanIt większość itemow można znaleźć (pojawia Ci się info ze znalazłeś) wszystkie oprócz podstawowych broni mają jakieś bonusy i kary. Z takich łatwiejszych klas to żołnierz szpieg moim zdaniem najtrudniejszy. Do obrony dobry jest engie tylko musisz nauczyć się rozstawiać działko (głównie chodzi o to zasięg) Żeby mieć konto premium musisz kupić cokolwiek ze sklepu. Najlepiej coś najtańszego. Wtedy po przetopieniu broni na metal będziesz mógł tworzyć sobie nakrycia głowy i ubrania.
@SmileLikeYouMeanIt 1.System dropu Przez cały tydzień od czwartku przez 11 godzin może ci dropić losowe rzeczy (od skrzynek po farby lub itemy warte więcej niż kilka euro {ostatnio dropłem fajnego itemka wartego blisko 2 klucze}) 2.P2W ??? Odp.Nie TF2 jest grą f2p i z każdym rokiem ją bardziej pchają w strone przewagi f2p na premium. 3.Jakie Premium ??? Premium to konta które kupiły grę przez 2011 (kiedy gra była płatna) albo kupiły