Wpis z mikrobloga

Miśki, sorki za spam na miastach, ale w mojej rodzinie ktoś zarąbał auto. Sytuacja jest o tyle #!$%@?ąca, że ktoś ukradł Astrę z 93 roku.

Dziś w nocy tj. 27/28.03 Skradziono samochód Opel Astra F kombi 1.7 D 93r kolor czerwony nr rej. SI 58525. Auto zaparkowane było przy ul. Wróblewskiego 73 w Siemianowicach Śląskich. Ze znaków szczególnych miał na tylnej klapie naklejkę zespołu "DŻEM", obecnie było na czarnych stalowych felgach bez kołpaków. Wiem, że to stare auto i mało warte ale może akurat gdzieś stoi na jakimś z parkingów porzucone i ktoś zwróci na nie uwagę.


Przecież to auto jest gówno warte. Jedyny minus, że młodzi zbierają na weselicho i młoda jest w ciąży, a to był jej środek transportu. Po prostu nie ogarniam, jak można #!$%@?ć coś co ma większą wartość sentymentalną niż rynkową. Gdyby ktoś widział gdzieś porzuconą na parkingu, w lesie, albo coś - prosimy o info.
#katowice #chorzow #siemianowice #slask
Pobierz RRybak - Miśki, sorki za spam na miastach, ale w mojej rodzinie ktoś zarąbał auto. Sy...
źródło: comment_ftHDlZNI39EQ8vLdJUB0lGSOw5hbKFBT.jpg
  • 32
@RRybak: kumplowi do takiej próbowali wejść, wyłamali zamki. Zaatakowali 2 największe graty na parkingu. W tamtym wypadku to mógł być 1. trening młodego (nie spisał się, wyłamał zamki i nie wszedł) 2. próba zastraszenia (pola namiotowego gdzie spaliśmy) 3. kradzież auta do jakiegoś włamania - ale musiał to być straszny leszcz, bo odpalenie takiego starocia raczej nie jest trudne.
@Ciasto_hirol: Tak samo jak nie każdy programista zarabia 15k to nie każdy złodziej samochodów kradnie S klasy pachnące nowością. Na sprzedaży części do starych samochodów też da się zarobić (zakładając ceny z allegro). Stare samochody łatwiej się kradnie i właściciel nie ma aż takiej motywacji, żeby dojechać złodzieja.
Może złodziej troszczył się o bezpieczeństwo kierujacej bo te auta teraz zazwyczaj już mają zjedzone przez rudą elementy konstrukcyjne