Wpis z mikrobloga

Miśki, sorki za spam na miastach, ale w mojej rodzinie ktoś zarąbał auto. Sytuacja jest o tyle m-----------------a, że ktoś ukradł Astrę z 93 roku.

Dziś w nocy tj. 27/28.03 Skradziono samochód Opel Astra F kombi 1.7 D 93r kolor czerwony nr rej. SI 58525. Auto zaparkowane było przy ul. Wróblewskiego 73 w Siemianowicach Śląskich. Ze znaków szczególnych miał na tylnej klapie naklejkę zespołu "DŻEM", obecnie było na czarnych stalowych felgach bez kołpaków. Wiem, że to stare auto i mało warte ale może akurat gdzieś stoi na jakimś z parkingów porzucone i ktoś zwróci na nie uwagę.


Przecież to auto jest g---o warte. Jedyny minus, że młodzi zbierają na weselicho i młoda jest w ciąży, a to był jej środek transportu. Po prostu nie ogarniam, jak można p----------ć coś co ma większą wartość sentymentalną niż rynkową. Gdyby ktoś widział gdzieś porzuconą na parkingu, w lesie, albo coś - prosimy o info.
#katowice #chorzow #siemianowice #slask
RRybak - Miśki, sorki za spam na miastach, ale w mojej rodzinie ktoś zarąbał auto. Sy...

źródło: comment_ftHDlZNI39EQ8vLdJUB0lGSOw5hbKFBT.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RRybak Sytuacja jest o tyle m-----------------a, że ktoś ukradł Astrę z 93 roku.

LOL, ja znam sytuację w której r-----------o komendanta głównego żeby skroić Daewoo espero
  • Odpowiedz