Wpis z mikrobloga

Bracia #przegryw idźcie na #taniec towarzyski. Początki są słabe, ale z czasem nabierzecie śmiałości do kobiet, zwiększy się wam pewność siebie i będziecie mieli lepsza gadkę z #rozowepaski. Zaczynałem jako typowy stulej, poruszałem się jak pokraka, nic mi nie wychodziło, a teraz po paru miesiącach jestem w miarę oblatany, a instruktorka co chwilę mnie chwali i gratuluję przemiany. Chodze i jestem zadowolony. Niestety jeszcze nie ruchalem, ale czuję że jestem coraz bliżej. #wychodzimyzprzegrywu #oswiadczenie #tfwnogf #wygryw #chwalesie
  • 28
  • Odpowiedz
@Przegrywstulejarz: źle myślisz, co ja myślę, sęk w tym, że kursy uczą do konkretnego gatunku/ów czy wręcz utworów, pójdziesz na imprezę, poleci coś innego i co? będziesz przebierał nogami jak cię uczono?
Wiem co mówię, byłem na dwóch kursach tańca, to jest bez sensu, albo ma się to coś albo jest się drewnem.
Słonia nie nauczy się latać. Sens byłby, gdyby to był XIX wieku lub Afryka, gdzie masz parę
  • Odpowiedz
  • 4
@tomaszk-poz do umcy umcy na typowej gówno imprezie klubowej nie potańczysz, ale praktycznie do większości piosenek rozrywkowych możesz tańczyć np. sambę albo 'na trzy'. Także widać, że gówno się znasz xD idź być przegrywam gdzie indziej
  • Odpowiedz
@Przegrywstulejarz jak Januszowo w tych komentarzach xD jeśli sprawia Ci to przyjemność, poprawia komunikację z różowymi i nabierasz pewności siebie, to nic tylko gratulować i życzyć kolejnych sukcesów w przełamywaniu się :D a ludzi, którzy krytykują takie zajęcia (mimo iż dają Ci dużo dobrego), nie warto słuchać - Tobie mają pasować i nie daj się zdemotywować :)
  • Odpowiedz