Wpis z mikrobloga

Bracia #przegryw idźcie na #taniec towarzyski. Początki są słabe, ale z czasem nabierzecie śmiałości do kobiet, zwiększy się wam pewność siebie i będziecie mieli lepsza gadkę z #rozowepaski. Zaczynałem jako typowy stulej, poruszałem się jak pokraka, nic mi nie wychodziło, a teraz po paru miesiącach jestem w miarę oblatany, a instruktorka co chwilę mnie chwali i gratuluję przemiany. Chodze i jestem zadowolony. Niestety jeszcze nie ruchalem, ale czuję że jestem coraz bliżej. #wychodzimyzprzegrywu #oswiadczenie #tfwnogf #wygryw #chwalesie
  • 28
  • Odpowiedz
@j4ace: tak sobie tłumacz :-) naprawdę trzeba być niezłym przegrywem, aby uważać, że jak ktoś nie ma ochoty tańczyć to jest przegrywem. No i żałosne jest się zmuszanie do czegoś, czego się nie lubi, bo otoczenie tak chce.
Przemyśl to.

  • Odpowiedz
@tomaszk-poz: Nie uważam, że ktoś jest przegrywem, bo nie ma ochoty tańczyć. Nie uważam też, że należy być konformistą. Nie wiem skąd wziąłeś swoje wnioski. Ustosunkowałem się do twojej wiadomości, że dla ciebie nie da się tańczyć na imprezie, bo się zna tylko "wyuczone" kroki. Napisałem ci, że chyba średnio się na tym znasz skoro piszesz taką opinię.
  • Odpowiedz