Wpis z mikrobloga

Ale mam beznadziejny tydzień. W sumie tak bez powodu. Po prostu wstałam w poniedziałek z myślą 'O ja #!$%@?, na #!$%@? ja żyje?'. Wszystko mnie denerwowało, nic mi się nie udawało. Ale przeżyłam ten dzień z myślą, że jutro będzie lepiej.

NIE BYŁO. Znów wstałam #!$%@?, nic mi się nie chciało. Oczywiście nadal nic mi się nie udawało, więc żeby zabić ten dzień jak najszybciej to poszłam spać o 22 z myślą, że jak się wyśpię będzie lepiej.

#!$%@? TAM. Nadal jestem zła, włosy mi się nie układają, nie wiem w co się ubrać, co zjeść. Normalnie zwaliłabym to na okres, ale do okresu daleko, więc to też mnie #!$%@?, że nie mam na co zwalić. Tak po prostu mnie #!$%@? wszystko w tym tygodniu i mam na wszystko wyjebongo.
Na szczęście jak przeżyję dzisiejszy dzień to będzie lepiej, bo od jutra mam wolne.

Ecchh żeby tylko dzisiaj nie #!$%@?ć laborki na studbazie i będzie ok. Kupię na wieczór czipsy i batony i będę celebrować to, że się nie zabiłam przez te 3 dni.

#gorzkiezale #gownowpis
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@consummatumest: ech, dlaczego ja czytam te wszystkie #gorzkiezale #zalesie i #depresja? Niby to się przyjemnie jakoś czyta, łączysz się w bólu czy śmiejesz, ale #!$%@? Ci wszyscy ludzie to są #!$%@? przegrywy i nic nie robię że swoim życiem, bo mam dużo lepiej od nich i się z tego cieszę. #!$%@?, robię przerwę od czytania gorących i zacznę wchodzić tu tylko dla @likk z jego #smiesznepieski i innych rzeczy, które