Wpis z mikrobloga

  • 24
Kobieta chce się rozejść bo "nie pasujemy do siebie" ponieważ bardziej ją kocham niż ona mnie i chcę wrócić do życia na spontanie. Gdy ja chcę spróbować z nią takiego życia to odmawia, bo nie nadaję się do tego. Nigdy nie próbowałem tak, a nie pozwala mi. To chyba jest koniec. Tak bardzo ją kocham że nie dopuszczam do siebie takiej myśli i jestem gotowy na wiele poświęceń, a ona nie chcę mi dać szansy ( ͡° ʖ̯ ͡°).

#zwiazki
  • 35
  • Odpowiedz
  • 27
Daj sobie z nią spokój lepiej teraz niż później a im dłużej to tylko było by gorzej z doświadczenia ona już podjęła decyzję o zakończeniu związku tylko teraz szuka winy oczywiście twojej
  • Odpowiedz
  • 1
Daj sobie spokój. Tego kwiatu na pół światu. Miałem podobnie naście lat temu i lepiej na tym wyszedłem niż ona.
  • Odpowiedz
@adrpan Jak jej pokażesz że masz wywalone i Cię to nie rusza to nagle Cie pokocha i będzie błagać o powrót, mówię Ci z doseiadczenia, żuç ją, będzie trudno ale za kilka miesięcy poznasz tyle fajnych różowych ze będziesz zadawać sobie pytanie czemu byłeś z byłą XD
  • Odpowiedz
Dziewczyna robi Ci w ten sposób prezent. Po miesiącu czy dwóch będziesz szczęśliwy. Będziesz robił co będziesz chciał. Nie musisz iść z nikim na kompromisy. Zero fochow, kłótni czy głupich dyskusji. Do tego zaraz wiosna. No stary... docen to :- )
  • Odpowiedz
@adrpan: Daj sobie spokój, jak coś się wali i próbuje się to ratować, to prędzej czy później znów gówno wypłynie na wierzch. Lepiej skończyć wcześniej i dłużej cieszyć się życiem. Problemy o których mówisz to nie jest kwestia tego, że ktoś nie zamyka lodówki, albo szcza na klapę i nie może się tego oduczyć. To jest prawdopodobnie różnica w podejściu do życia, a tego nie zmienisz kilkoma rozmowami. Lepiej znajdź sobie
  • Odpowiedz
@adrpan: Nie sugeruje tego. Mówię o tym, że skoro twierdzi "nie pasujemy do siebie" to nie spasujecie się nagle w kilka chwil krótką rozmową, a jeśli problem będzie ukrywany i omijany to prędzej czy później wyjdzie ze zdwojoną siłą.
  • Odpowiedz
@adrpan: nie sluchaj sie wykopu, bo kazdy Ci tu powie ze kazda kobieta jest taka sama. Jak Ci zalezy to sie staraj, pogadaj z nia na powaznie, zmien jakies male wady. Jak bedziesz tylko siedzial i gadal jak bardzo Ci zalezy, to pozniej bedziesz sobie plul w brode.
  • Odpowiedz