Wpis z mikrobloga

z drugiej strony ktoś te geny przekazał, więc nie był stulejem

@Blaskun: bo tak naprawdę to nie genetyka tylko codziennie świadome lub nieświadome wybory przegrywów powodują to że przez 20-30 lat nie trzymali panienki za rękę, ale chciałem zachować narrację tagu #przegryw
  • Odpowiedz
@Jestem_spokojny: wiadomo że antykoncepcji się używa przez większość czasu ale gówniaki też się płodzi w związkach i to z reguły jest też długoterminowym celem związku.

a czemu kobiety miałyby chcieć przegrywów jeżeli ci mówią otwarcie że nienawidzą kobiet i że wszystkie ich cierpienia to wina kobiet oraz użalają się nad sobą w internecie jak dzieci?
  • Odpowiedz
A gdzie mamy się użalać jak nie w internecie? Zresztą jak komuś to pomaga, to co w tym złego?

@Jestem_spokojny: nigdzie się nie użalać. jak rzekomo dorosły mężczyzna może wpaść na tak żałosny pomysł jak obwinianie wszystkich tylko nie siebie za swoje wybory i swoje życie? i nikomu to nie pomaga.
  • Odpowiedz
no ciekawy jaki moj swiadomy wybor sie do tego przyczynil

@wyjde_z_przegrywu:

urojenia na temat wzrostu, że jak ktoś ma mniej niż 180cm to nie może mieć dziewczyny kiedy wystarczy wyjść na ulicę żeby zobaczyć że jest inaczej.

Nienawiść i obwinianie kobiet za to że jesteś sam i jednocześnie chęć posiadania różowej (wat?)

Szukanie dziewczyny na wykopie

fakt że postanowiłeś nie rozmawiać (nie "zagadywać") z kobietami

siedzenie w piwnicy

całe to popaprane
  • Odpowiedz
@wyjde_z_przegrywu: ciężko mi uwierzyć że ktos może tak ciężko trolować ale też ciężko mi uwierzyć że można tak bardzo nie czaić logiki

piszesz bez przerwy że ich nienawidzisz
na wykopie nie szuka się dziewczyny tylko na polu (lub na dworze)
obwiniasz różowe, normików itd. w swoich wpisach cały czas
nie oczekuj że bedąc przegrywem różowe spadną do twojej piwnicy przez zsyp na śmieci
  • Odpowiedz
Przez geny, wychowanie i środowisko jestem ludzkim śmieciem.

@Jestem_spokojny: nie przez geny itd. tylko jak już to przez swoje wybory, co niby zrobiłeś żeby to zmienić?

Gdzie niby mam na dworze szukac rozowego, no gdzie

@wyjde_z_przegrywu w normalnym życiu a nie w internecie, wśród ludzi #!$%@?. ale jeżeli masz taką złotą zasadę że nie rozmawiasz z kobietami to bedzie ciężko
  • Odpowiedz