Wpis z mikrobloga

@EstebaN1: definicją nie rzucania się w oczy i nie kłucia w oczy jest skoda albo citroen imho. A co do tego kto ma najlepsze finansowanie to właśnie zależy często od marki, bo z niektórymi markami są powiązane ich "własne" wyjątkowe opcje na leasing.
@EstebaN1: ja brałem w sierpniu
najlepszą ofertę z 6-7 firm dał mi mleasing
jak chcesz to gdzies mam email do gościa
kupiłem auto właśnie za niecałe 80k
roczny hyundai i40 w kombi, 1.7 CRDi automat z bardzo dobrym wyposażeniem - super auto
@EstebaN1: w sumie kazde auto ktore nie jest marka premium i jest w najbiedniejszej wersji. Tym sposobem wzialem nowego bialego Leona w bieda wersji na kolpakach. W ogole nie kluje w oczy. Skody tez sa dobre do tego, np octavia typowe auto przedstawiciela
@komoornik: wózek to tylko środek lokomocji a nie symbol zdolności kredytowej, to moje zdanie. zarabiając dychę na czysto nie chce kartować po 3-4 kafle miesięcznie za auto
@Harmonijka: octavia to był pierwszy wybór, odpaliłem jednak temat by poszukać alternatywy.
@normanos: nie mogę jeździć lepszą furą, niż moi klienci
@komoornik: tu pisze taki prawdziwy #programista15k z nowym autem za 60k, specjalnie dla ciebie moge zrobic AMA. 15k to nie są przychody żeby wozić się autami za pół czy nawet ćwierć bańki. Powie ci to każdy rozgarnięty przedsiębiorca który planuje na trochę dłużej niż kilka dni na przód.

@EstebaN1: jeśli coś nie rzucającego się w oczy to zobacz ofertę Skody, Kia, Hyundai, Fiat, nawet Golf będzie pasował. Generalnie auto z
@GreenFlem: na takie odpowiedzi liczyłem, dzięki. z tymi suvami do 90 kafli też jest sporo do wybierania, kona, tucson, kadjar, qashqa jeszcze sporo by się pewnie znalazło. Małe auta wykluczam, służebne auto ma też z założenia spełniać zadania auta rodzinnego
@EstebaN1: na pewno nie SUVy, na pewno nie niemiecka trójka (no poza biedavagiem), Lexus też nie bardzo, podobnie jak Infiniti czy inne Jaguary, pewnie jakiś populus z segmentu C/D czy to od Francuzów czy innych Koreańców. No i nie coupe oraz nie cabrio ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@EstebaN1: W takim razie idź zobacz Octavie. Temat co prawda oklepany i pół polski jeździ tym autem ale generalnie to dobry zakup. W środku jest dużo miejsca, bardzo duży bagażnik i w dodatku ostatnio to Octavie są na pierwszym miejcu w kategorii poszukiwanych aut używanych, nawet ponad sławnymi Passatami. Dla mnie Octavia była za duża i wolałem wydać trochę mniej kasy i dlatego wziąłem Rapida, który swoją drogą też ma zadziwiająco
@xetrov: fajnie wypunktowane, dzięki. Lexa bym wziął nachętniej ale to by było równoznaczne z samobójstwem. Z takim autem, nawet pracownicy działu zakupów by nic ode mnie nie chcieli.

@GreenFlem: octavią poruszam się aktualnie i wszystko to co piszesz to prawda. gabaryt zaskakująco duży. niestety jak jebne etat będę ją musiał oddać. Tipo miałem okazję jeździć jako auto zastępcze (jedna traska, łącznie ~2 tysie km.) i tego nie biorę na pewno