Wpis z mikrobloga

Nie śledzę na bieżąco afery. Czy tag anime, ustalił gdzie się przenosi? Ten spam sprawił, że tag stał się bezużyteczny (przynajmniej mi się nie chce przeglądać około erotycznych (w tym o wiadomym zabarwieniu), czy po prostu przypadkowych obrazków). Obecny stan jest beznadziejny. Poza tym po tym co jest tu wrzucane już wcale nie dziwię się reakcji reszty wykopu na niektóre z nich i jeśli ktoś nie tagował poprawnie. Jeśli były już jakieś ustalenia to sry za nieogar, ale tag jest absolutnie nieczytelny.
#anime
  • 6
@bzykacz: Ja to w sumie nie wiem na co narzekacie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przeglądam wykop za pomocą "Mojego Wykopu" + RAS/ecchi/mangowpis mam na czarnej i żadnych głupich obrazków nie widzę. Gdyby nie te posty o "aferze" to chyba nawet nie zauważyłbym różnicy.
@Wiedmolol: Co nie zmienia stanu rzeczy, że tag anime jest rozwalony. Ja obserwuje niektóre tagi i tak filtruje treści, nic nie mam na czarnej, dzięki świetnej decyzji moderacji, tag zmienił swoje funkcjonowanie. Do tej pory niczego nie musiałem czarnolistować. Jeśli nic się nie zmieni i tag nie zrobi przeprowadzki to pierwszy raz będę musiał użyć czarnej przez te "śmieci" na tagu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Clear: No niestety zarówno na oficjalnej apce jak i otwartym wykopie mobilnym przy wejściu w tag nie odsiewa tagów z czarnej, ale na Moim Wykopie obie działają poprawnie.