Wpis z mikrobloga

No to zaczynamy przygodę!
BTW: Niema to jak jechać pociągiem i sobie ponapierdzielać w grę roku która zgarnęła wszystkie chyba możliwe nagrody. XD
I to jest właśnie prawdziwa moc switcha a nie jakieś teraflopy czy inne cyferkowe gówna.
Czas OCALIĆ ŚWIAT! ( ͡º ͜ʖ͡º)
#nintendoswitch #zelda #switchmasterrace
Pobierz Azure - No to zaczynamy przygodę!
BTW: Niema to jak jechać pociągiem i sobie ponapier...
źródło: comment_0KAYRRY32uhRS4rLRYJrb4AviOSdp7dp.jpg
  • 21
@Azure: Dlatego bawią mnie niemiłosiernie antynintendowscy hejterzy, którzy rok wcześniej pisali "wiedźmin wygrywa plebiscyty - Poland stronk", ale kiedy 12 miechów później wygrywa Nintendo z nową Zeldą, to już jest zmiana narracji na "gunwo warte są te plebiscyty" xD

Wygodnie gra ci się w gripie? W podróży chyba lepiej jest korzystać z typowego handheld-mode (chyba, że bawisz się w celowanie ruchem joyconów).

A może to ja jestem jakiś dziwny? ;)
@Azure:
PS. Polecam ci nie spieszyć się z niczym w BotW. Daj sobie czas na wsiąknięcie w całą przygodę, zamiast latać tylko po głównym wątku. Polecam eksperymenty z gotowaniem i szukanie Koroków, bo miejsca w ekwipunku szybko będzie za mało :)

@BajerOp: Oho - mamy dorosłego eksperta od wszystkiego xD

Że zacytuję ciebie samego z tego wpisu:
https://www.wykop.pl/wpis/30875143/#comment-109476671

po cholerę tak odpowiadasz na takie pytanie?

bo jesteś głupi, innej odpowiedzi
@MagnaPomerania: absolutnie kretyńsko wybrany cytat, bo tam chodziło o odpowiedź na pytanie to czy to xD

Ja nawet nie skrytykowałem a ty już sapiesz xD nie powiedziałem że to jest fajne czy nie. Czy można grać czy nie. Nie wytyczyłem żadnej drogi. Lubisz sobie nadinterpretowac co?
@BajerOp: Nazwałeś grającego na Nintendo Switch "dzieckiem". No i to nie jest twój pierwszy "popis" pod tagiem, który nie powinien cię kompletnie obchodzić.
https://www.wykop.pl/wpis/28964585/to-co-ktory-jestem-w-polsce-%EF%BE%9F-%EF%BE%9F-nintendo-ninte/

nic dziwnego że malo osób to kupuje. Jest zwyczajnie beznadziejne plus gry dla dzieci.

jest #!$%@? i tego nie zmienisz.


@goomba-pl i inni już cię wyjaśnili w tamtym wpisie.
@MagnaPomerania joy cony w gripie są dla mnie mega wygodne i szczerze mówiąc nic mi więcej nie potrzeba. ;) Grałem już na proconyrollerze i wydaje się być lepiej dopasowany ale nie jest mi potrzebny z uwagi na to że zamawiam 2 parę joy conów + grip aby mieć 2 pełne pady lub 4 małe do Mario karta, armsa i innych gier gdy będzie potrzeba. Różnica między Pro C jest dla mnie zbyt
@bartdziur mam tak samo jak słyszę że ktoś zaczyna oglądać Breaking Bada xD Że też nie można zapomnieć i obejrzeć (BB) czy przegrać (ZELDA) jeszcze raz od nowa... ;D
bawią mnie niemiłosiernie antynintendowscy hejterzy, którzy rok wcześniej pisali "wiedźmin wygrywa plebiscyty - Poland stronk"

kiedy 12 miechów później wygrywa Nintendo z nową Zeldą, to już jest zmiana narracji na "gunwo warte są te plebiscyty"


@MagnaPomerania: Rozumiem że każdą z tych osób znasz osobiście?
Bo przecież nie #!$%@?łbyś takich bzdur gdybyś nie mógł tego czymś poprzeć, prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@goomba-pl: Frabi zasłyszał z neta, że mu się nie podoba potrzeba ładowania kontrolerów w konsoli, jeśli nie chce wydać 130 zł na dodatkowego gripa, usłyszał też, że nie podoba mu się to, że musiał przełożyć router WiFi w inne miejsce w mieszkaniu, bo mu się konsola nie łączyła, zasłyszał też, że podobają mu się te, a nie inne gry na konsole, usłyszał też, że nie rozumie potrzeby używania kompa do konfiguracji