Wpis z mikrobloga

zapytaj się siebie, czy jakby żona puściła się z kimś poznanym na dyskotece, czy nazwałbyś to zdradą, czy nie.


@kirk85: To są zupełnie różne sytuację. W dodatku nie znasz okoliczności sytuacji. Nie znasz nie oceniaj.
  • Odpowiedz
W kwestii tego, co jest zdradą, a co nie, to najlepiej pomyśleć, jak Ty byś zareagował, gdyby Twoja żona zrobiła coś takiego.


@kontonr77: Wiem jakbym zareagował ale pozwól że zostawię to dla siebie.
  • Odpowiedz
@beztabu: ogólny stosunek lojalności w związkach obcych mi ludzi mało mnie interesuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) każdy jest świadom swojego zachowania i czynow i odpowiedzialny za nie więc chyba też świadom konsekwencji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Amestris: jeśli tylko zdradzona osoba ma ochotę wybaczyć to jak najbardziej można ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MalaDory myślę, że czas się spakować i wynieść zostawiając karteczkę z info co się o------o. Jak zadzwoni i wybaczy to znaczy, że też zdradziła
Może cię źle zrozumiałam..
  • Odpowiedz
K---a mać ludzie kochani czemu takie gówniane baity w gorących? Ile wy macie lat żeby to komentować? Jakim cudem tacy naiwniacy jak wy w ogóle są intelektualnie zdolni żeby trafić kursorem w plusa?
  • Odpowiedz
@Amestris: tak właśnie napisałam, wydaje mi sie, że łatwiej wybaczyć jak się samemu kiedyś zdradziło, człowiek wie co nim kierowalo, ale uważam, że można wybaczyć też tak po prostu.
  • Odpowiedz