Wpis z mikrobloga

435016,15 - 21,53 = 434994,62

Dystans: 21,53 km
Czas: ◷02:09:05
Średnie tempo: 6:00 min/km

Dałam czadu! ʕʔ Pobiegałam lepiej i szybciej niż 2 tygodnie temu w Poznaniu. Gdyby mi ktoś powiedział wczoraj, że przebiegnę i poprawię się aż o tyle, to bym mu zrobiła Marię Skłodowską-Curie "tu się jebnij". Mirki, przekraczając metę myślałam, że się popłaczę ze szczęścia! Życiówka i to z przytupem! (Tatuś się poprawił swój rekord) Lepszego uczczenia roku biegania mieć nie mogłam! Bo wiecie, dokładnie rok temu w niedzielę zaczęłam biegać. Jestem tak szczęśliwa, że aż brak mi słów! Euforia, euforia i jeszcze raz ogień! ()

Miłej niedzieli Wam życzę! <3

źródło: comment_lL7uOYJuP8pfWRZWrQDS9DZpwirL8o9v.jpg
  • 37
@Niemogespacbotrzymamkredens: zorganizowanie imprezy masowej musi mieć jasno postawiony cel, po co takie coś jest organizowane (np. aby uzyskać pilotów, zamknąć ulice miast, pomoc medykow itp). Celem takich akcji jest propagowanie zdrowego stylu życia i namawianie do podjęcia aktywności fizycznej. 1000 osób pójdzie biegać te 10km, ktoś słabszy dzięki temu wyjdzie biegać 2km ;)
@Niemogespacbotrzymamkredens: Zawody to zupełnie co innego. Trening to jedno, a taki półmaraton to w sumie coś w rodzaju święta dla tych wszystkich ludzi, który lubią biegać. Super atmosfera, rywalizacja, doping od ludzi, których nie nawet nie znasz. I nie ma znaczenia, że się ma miejsce 2398 czy inne. Każdy walczy z sobą samym.
Polecam kiedyś sprawdzić.
@DawajDawaj: Czas netto jest od „czujki” na stracie do „czujki” na mecie. A czas tutaj to czas jaki zmierzył mi zegarek. Niekoniecznie musiałam się z jego włączeniem i wyłączeniem wstrzelić w oficjalny pomiar. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Peanut-Orzeszek: @itec: Apka to Endomondo. A Koronę planuję zdobyć, jak najbardziej! To w sumie mój główny cel biegowy na ten rok. (