Wpis z mikrobloga

Halo @Moderacja @a__s, a może by tak pójść za ciosem i wzorem tagów anime oraz patostreamy wprowadzić jakiś zbiorczy tag na zdjęcia roznegliżowanych kobiet i wymusić tagowanie?
Powiedzcie mi co miałbym wrzucić na czarną listę by non stop nie widzieć tego gówna. I nie, wrzucenie tagu nsfw na listę nie rozwiązuje problemu, bo ten tag to nie tylko gołe baby świecące cycem.

Gdybym chciał oglądać gołe baby to bym wlazł na jakąś stronę o tej tematyce...

#moderacja #moderacjacontent #wykop
qqwwee - Halo @Moderacja @a__s, a może by tak pójść za ciosem i wzorem tagów anime or...

źródło: comment_vMmQwjUuY3CDKqh1nRR5ktjHm0slJ9sD.jpg

Pobierz
  • 89
  • Odpowiedz
@qqwwee: sam mam 20 tagów z kopania pęcherza na czarno, no i jakieś 53 tagi z erotyką. No bo #!$%@?, wrzucanie rysunków to dewiacja, ale wrzucanie nagich pań znalezionych na aukcjach aliexpressu jest już spoko i normalne, i w ogóle czego się czepiasz.
  • Odpowiedz
blokada tagu #mecz rozwiązuje problem niemal w 100%,


@Felonious_Gru: uposledzona argumentacja na wypoku dziala wiec:

A JA NIE ROZUMIEM CO TY DOJE PISZESZ CZARNUJE TE TAGI I MIEJSCA MJE BRAKUJE, MODERACJA POMUSZ, NIECH KAŻDY POST Z KOPANINA MA WYMOG TAGU #pilkanozna BO NIE WYCZYMJE
  • Odpowiedz
nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@qqwwee: ja do dzisiaj nie rozumiem dlaczego jest opcja zgłaszania złych tagów i dopiero jak się zgłosi to nagle okazuje się, że można zgłosić tylko wąską grupę tagów. Jak dla mnie albo ta opcja powinna zostać zmieniona jako "brakujący tag o nsfw lub polityka" albo możliwość zgłoszenia każdego tagu
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
@Piottix: @Felonious_Gru: pod nsfw ląduje także treść uznawana za nie nadająca się do pracy, a więc nawet zwykły buziak (ostanio moderacja uznaje to za niepoprawną treść) czy zdjęcia narkotyków. Sam tak oznaczam zdjęcia półnagich facetów, bo wymaga tego regulamin. I potem ten ból dupy prawiczków, że "a fuj jak można wrzucić takie zdjęcie, pedalskie". Ten tag nie jest tylko do wrzucania nagich kobiet, a przez to, że nie ma dla
  • Odpowiedz
@qqwwee: i żeby ten tag był jednocześnie nsfw i poprawnie pikselizowało zdjęcia - chcę mieć kontrolę nad tym co oglądam w miejscach publicznych.
  • Odpowiedz