Wpis z mikrobloga

Przypominam że mija kolejny dzień, a moderacja dalej nie odniosła się do sprawy, jedynie kasuje niewygodne znaleziska i bezpodstawnie banuje kolejnych użytkowników.
https://www.wykop.pl/link/4229121/przypominam-ze-mija-kolejny-dzien-a-moderacja-dalej-olewa-afere/

Swoją drogą w ogóle nie wiem co się dzieje z wykopem - jeszcze rok temu to po takiej akcji byłby spam na głównej, a teraz większość ma to gdzieś, wolą podniecać się patusami.
Skończcie się zajmować jakimiś guralami i innym badziewiem, bo nimi już się zajmie prokuratura, zajmijcie się lepiej tutejszą patologią w moderacji, bo nikt inny się tym nie zajmie.

#wykop #afera #moderacja #moderacjacontent #wykopszwadron
  • 54
@FilozofujacaRozniczka: Heh, proszę Cię. Miałem tu konto zanim Ty w ogóle wiedziałeś co to różniczka, więc przestań mnie traktować protekcjonalnie jakbyś był nie wiadomo kim. Zamiast wojować z moderacją w sieci, to zajmijcie się, wszyscy wielcy bojownicy o wolność wykopową, lepiej własnymi tyłkami - wszystkim to na dobre wyjdzie.

A porównywanie tego wszystkiego do sytuacji w kraju zakrawa już o jakąś psychozę, radzę się zastanowić nad sobą.
@FilozofujacaRozniczka: Tyle miałem do czynienia z moderacją, że usuwali (albo i nie) to co im zgłaszałem. Konto sam usunąłem dawno temu i teraz postanowiłem założyć nowe. I takie wojenki jakie próbujecie teraz urządzać widywałem wielokrotnie, z aferą zbożową włącznie. Naprawdę nie szkoda Wam wszystkim czasu i energii na to?

Mi tam moderacja w niczym nie przeszkadza więc dlaczego miałbym z nią wojować? I jaki to niby miałoby przynieść wymierny efekt? To