Wpis z mikrobloga

Tak swoją drogą, to przez cała tą sytuacje widac wyraźnie jakim dnem i padliną jest dzisiejsze pfu pseudodziennikarstwo. Tyle poszło listów do różnych redakcji, ale dopiero jak się znalazł jeden który potrafi czytać i pisać na onet.pl i zrobił artykuł a za nimi WP, to dopiero całe to dziadostwo zaczęło się interesować tematem, które nawet własnej skrzynki email nie czyta, bo chyba nie potrafi.
A co najśmieszniejsze w tym wszystkim, to na onecie gość się pomylił i podał liczbę 30 tyś osób na streamie gurala, a dokładnie TEN SAM błąd kopiują wszystkie inne stronki internetowe z pseudo newsami. XD
Jakie to jest dno, jak ja tym gardzę, jeżeli tak to wygląda od środka to można na spokojnie stwierdzić że 95% tych artykułów z tych śmiesznych stronek to jest gówno obsrane, powielające te same informacje, pewnie z błędami.
Wszyscy od wszystkich kopiują i nawet nie dają trzech groszy za to czy to co piszą jest prawdziwe czy nie, więcej rzetelności i obiektywizmu mają randomowe wykopki. To jest dopiero dramat. xD

#gural #heheszki #4konserwy #patostreamy #takaprawda #polak
  • 7
Jakie to jest dno, jak ja tym gardzę, jeżeli tak to wygląda od środka to można na spokojnie stwierdzić że 95% tych artykułów z tych śmiesznych stronek to jest gówno obsrane


@Nedkely:
Ile masz lat, że dopiero teraz to odkrywasz? xD
@Nedkely:
Jak byłem trochę młodszy i jarałem się strasznie grami komputerowymi to marzyło mi się zostanie dziennikarzem w jakimś poczytnym portalu o grach - przejrzałem kilka ogłoszeń o pracę w których wymienione były obowiązki 'dziennikarza'. Prawie wszystkie zawierają coś w stylu 'umiejętność szybkiego sporządzania krótkich notatek z newsami na podstawie czytanego tekstu', więc ta praca 'dziennikarza' polegała po prostu na czytaniu kilku stron z newsami, odfiltrowywaniu gówna a następnie parafrazowaniu przeczytanego