Wpis z mikrobloga

@strachu8: dzięki, przeczytałem. No czy ja wiem, czy to taka afera. Ja zostałem zbanowany za obrażanie użytkownika, na mirko, które aż kipi nienawiścią z każdej strony. Także tego, braki intelektualne moderacji to aż taki powód do wojny?
@strachu8: no właśnie. Bo mnie się np wydaje, że wykop jest opanowany przez konserwy i huliganerię husarską itd., a domyślam się, że konserwa huczy z kolei nad tym, że neuropa wyjada im wykop. Nie ma statystyk, więc nikt nie wie, jak jest naprawdę, z tego co rozumiem. Hm. Ciekawe kto w tej aferze jest najbardziej aktywny, jeśli chodzi o opcję polityczną. W końcu niedługo wybory, a taka tuba propagandowa to nie
@noitakto z drugiej strony takie statystyki nie miałyby nic wspólnego z tym tematem. Odpowiedziałyby tylko na pytanie która strona jest częściej banowana a nie czy słusznie. Temat jest bardzo szeroki i dotyczy też usówania komentarzy czy banowania bez ostrzeżeń za coś za co druga strona dostaje tylko ostrzeżenia lub nic. Tu by się przydała wypowiedź @PozytywistycznaMetamorfoza ale nie wiem czy tu jeszcze przyjdzie bo wiem że też się już wkurzył na ten