Wpis z mikrobloga

Za najmadrzejsza decyzje w swoim przegranym zyciu uwazam pojscie na dziwki. Jak mysle, ze teraz moglbym byc 27 letnim incelem to az sie denerwuje. Jakbym kierowal sie swoim rozumem to bym poszedl na dziwki juz w licbazie...
#tfwnogf #rozowepaski
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Alyy: ze mna jest wszystko ok. I tak tego nigdy nie zrozumiesz. Jestes rozowym, masz seks i zwiazek w 3 sekundy. Ale my tak nie mamy. Nas zmusza sie do niegodnych i hanbiacych czynnosci jak podryw. Zas to co wy robicie to przcietna malpa bylaby w stanie robic (oceniac pajacykow). Jesli mialas ons tk pewnie nie uwazasz, ze to to samo co dziwkarstwo a tym wlasnie jest. Znaczy w sumie
  • Odpowiedz
@wyjde_z_przegrywu: co jest hańbiącego w podrywie. Jak nam się ktoś podoba to tez to robimy. Tylko zamiast się użalać, ze hańba i brak godności traktujemy to jako zabawę. (Tak wgl bardzo interesujący musi być twój podryw skoro dla ciebie to taka zła czynność)
  • Odpowiedz
@Alyy: Kiedyś jeden różowy w rozmowie ze mną irl powiedział że nie wierzy że "młody chłopak musi płacić za seks" nie mówiąc tego do mnie bo raczej dobrze ukrywam swoje #!$%@?. Jak widzisz takiego jest poza zakresem jej oraz również pewnie twojego pojmowania, z tego powodu że dla niej to takie łatwe i tych kilku bolców, których trafiła też.
  • Odpowiedz
@Alyy: no juz wczoraj @No_sugar opisala co robicie. Wasz podryw to usmiechniecie sie... Bardzo trudna sprawa... To nie jest zabawa a prymitywizm. Nie wyglada bo nigdy nikogo nie podrywalem. Wolalhym umrzec w meczarniach niz to zrobic @Almost_a_wizard: one tego nigdy nie pojma. Rownie dobrze Elon Musk moglby powiedziec biedakom w jakims poludniowo afrykanskkm gettcie jakie to latwo zalozyc firme co wysyla rakiety w kosmos. Wydtarczy byc soba
  • Odpowiedz
@Alyy: Może i niektórych brzydzi, ale jeśli dla niektórych to jedyny sposób? Rozumiesz, w głowie każdej różowej jest nie do pojęcia, że ktoś młody i znajdujacy się w granicach przeciętności nie jest w stanie znaleźć kogoś kto by był zainteresowany nim "w ten sposób" tylko dlatego, że różową zawsze ktoś był i dla niej nie było problemu, nawet dla brzydkiej grubej czy #!$%@? w ten czy inny sposób. To ignorancja
  • Odpowiedz
@Almost_a_wizard: ja tylko napisałam, ze to mnie brzydzi i dziwie się, ze ludzie korzystający z takich usług się nie brzydzą. A tu już ignorancja, luka w wyobraźni, skrzywione spojrzenie na rzeczywistość hurr durr... jesteś negatywnie nastawiony do mojej osoby.
  • Odpowiedz