Wpis z mikrobloga

@Alyy: ze mna jest wszystko ok. I tak tego nigdy nie zrozumiesz. Jestes rozowym, masz seks i zwiazek w 3 sekundy. Ale my tak nie mamy. Nas zmusza sie do niegodnych i hanbiacych czynnosci jak podryw. Zas to co wy robicie to przcietna malpa bylaby w stanie robic (oceniac pajacykow). Jesli mialas ons tk pewnie nie uwazasz, ze to to samo co dziwkarstwo a tym wlasnie jest. Znaczy w sumie nie,
@wyjde_z_przegrywu: co jest hańbiącego w podrywie. Jak nam się ktoś podoba to tez to robimy. Tylko zamiast się użalać, ze hańba i brak godności traktujemy to jako zabawę. (Tak wgl bardzo interesujący musi być twój podryw skoro dla ciebie to taka zła czynność)
@Alyy: no juz wczoraj @No_sugar opisala co robicie. Wasz podryw to usmiechniecie sie... Bardzo trudna sprawa... To nie jest zabawa a prymitywizm. Nie wyglada bo nigdy nikogo nie podrywalem. Wolalhym umrzec w meczarniach niz to zrobic @Almost_a_wizard: one tego nigdy nie pojma. Rownie dobrze Elon Musk moglby powiedziec biedakom w jakims poludniowo afrykanskkm gettcie jakie to latwo zalozyc firme co wysyla rakiety w kosmos. Wydtarczy byc soba
@Alyy: Może i niektórych brzydzi, ale jeśli dla niektórych to jedyny sposób? Rozumiesz, w głowie każdej różowej jest nie do pojęcia, że ktoś młody i znajdujacy się w granicach przeciętności nie jest w stanie znaleźć kogoś kto by był zainteresowany nim "w ten sposób" tylko dlatego, że różową zawsze ktoś był i dla niej nie było problemu, nawet dla brzydkiej grubej czy #!$%@? w ten czy inny sposób. To ignorancja w
@Almost_a_wizard: ja tylko napisałam, ze to mnie brzydzi i dziwie się, ze ludzie korzystający z takich usług się nie brzydzą. A tu już ignorancja, luka w wyobraźni, skrzywione spojrzenie na rzeczywistość hurr durr... jesteś negatywnie nastawiony do mojej osoby.