Wpis z mikrobloga

Co ja wczoraj usłyszałem od swojego różowego to weźcie mnie trzymajcie. Jesteśmy już razem 8 lat. Ja od ukonczenia pierwszego roku na studiach zawsze pracowałem w burzliwych korpo, umowa o pracę jeszcze na studiach, dzięki mojej pracy w banku mogliśmy wziąć kredyt na mieszkanie na zajebistych warunkach. Teraz od niedawna zrobiłem zwrot w karierze na tego słynnego programistę15k, więc w pysku około 8k zł co miesiąc do domu przynoszę.
Różowy za to od zawsze jakaś gównorobota popołudniami, oczywiście od zawsze umowa zlecenie, brak związku pracy z wykształceniem (jest po SGH), 0 zmian w karierze na przestrzeni 8 lat, sypianie codziennie do 9, no ale ok. Ostatnio się trochę wkurzyłem i ją ganiam, żeby znalazła jakąś porządną prace a nie takie byle co, bo swoje lata ma, a jakbyśmy się zdecydowali na gówniaka, to nie ma takiej możliwości i przygotowania z jej strony.
No to po trudach przeglądania warszawskiego rynku pracy okazało się, że to wcale nie takie proste. No i wczoraj różowy żali się brak jej doświadczenia i w ogóle (O RLY?). I że ona się tak zaniedbała, bo jak kiedyś mnie poznała, to ja byłem takim orłem i geniuszem i wszystko mi szło, ale finalnie za mało mnie doceniali, a ona myślała, że nie będzie musiała też tyle pracować...
No mnie zatkało.
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #przegryw no i teraz chciałbym #tfwnogf
  • 94
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dobre_ziajty: Zdrowy rozsądek. A ty chciałbyś w wieku 30+ lat startować na rynku pracy jeszcze raz od początku na najniższym stanowisku za najniższą krajową? Jeżeli w ogóle ktoś cię zatrudni, bo już raz była na urlopie, to kto wie czy jej się nie zachce kolejnego dziecka i nie "wywinie znowu numeru", lepiej wziąć jakiegoś faceta ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@dobre_ziajty: Nie słuchaj tych ludzi co po jednej historyjce chcą, żebyś od razu wszystko przekreślił. Kurde, skoro jesteście 8 lat to raczej też ma swoje dobre strony co nie? Bo nie wierzę , że ktoś jest tak długo ze sobą, a w tej drugiej osobie nie widzi nic dobrego. Porozmawiaj z nią, daj też jakieś porady, nawet pomóż na początku. Daj kilka wskazówek. Skoro faktycznie 8 lat robiła jedno, to
  • Odpowiedz
@MinnieMouse0: co xd czyli twoim zdaniem po ciazy kobiety czeka tylko bezrobocie albo praca za najnizsza krajowa? Pewnie zyje w jakims matrixie, ale znam mnostwo kobiet, ktore po ciazy wracaly do normalnej pracy w korporacjach, o ile oczywiscie nie mialy mentalnosci typowej MADKI
  • Odpowiedz
Samochód też kiedyś będzie miał swoje lata i trzeba podjąć decyzję by go sprzedać albo zezłomować oraz nabyć nowy.


@TaoHosts: porównujesz kobietę do samochodu xD Nie wiedziałam, że u nas żony się kupuje w salonie wybierając z katalogu czy leniwa za małą kwotę czy taka, której się chce za wyższą

I nie ma znaczenia, że sama się zgadzam tym, że powinien od niej uciekać, określenie nadal uważam za godne mentalnego
  • Odpowiedz