Wpis z mikrobloga

Na nocnej są szczerzy ludzie i może ktoś mi odpowie. Jestem ilustratorem i styl w jakim najbardziej lubię rysować i sprawia mi radość jest pic rel poniżej. Jednak taki styl zdobywa najmniej "atencji" normików i ludzi z branży. Najwięcej jej zdobywam gdy silę się na "popularną" stylistykę i trendy, ale strasznie się muszę do tego zmuszać. Powiedzcie proszę, czy to wygląda aż tak koszmarnie i powinnam tak rysować tylko do szuflady i się tym nie chwalić? Nikt mi szczerze nie powiedział, a wierzę w moc nocnej.
Symmachus - Na nocnej są szczerzy ludzie i może ktoś mi odpowie. Jestem ilustratorem ...

źródło: comment_RgyJCQDYFDlb9DgGwojMi5nwOAFVil7H.jpg

Pobierz
  • 55
@Symmachus: piękne. Rób, udostępniaj i się nie przejmuj. Po czasie ludzie którym to odpowiada ciebie znajdą. Wiadomo że 'popularna' stylistyka będzie lepiej postrzegana przez więcej ludzi, właśnie dlatego jest popularna. Nie powinnaś się do niczego zmuszać i po prostu rób to co chcesz, a nie to czego chcą inni, bo 'trend' kiedyś minie. I pod żadnym pozorem nie rób tego do szuflady.
@Symmachus:


Fajne, przyjemne i miękkie linie. (ʘʘ)
Abażur do lampy w pokoju dla dziecka można w taki wzór „ubrać”. Inne akcesoria „dziecięce” również, jakieś okładki na zeszyty, piórniki, pościel... T-shirt z takim wzorem sama mogłabym założyć, pomimo #wykopplus30club.

Także absolutnie nie jest koszmarnie! Jest baaardzo przyjemnie, cieplutko i w ogóle tak... miło jakoś. Po prostu fajna energia od tej ilustracji bije! (