Wpis z mikrobloga

Na nocnej są szczerzy ludzie i może ktoś mi odpowie. Jestem ilustratorem i styl w jakim najbardziej lubię rysować i sprawia mi radość jest pic rel poniżej. Jednak taki styl zdobywa najmniej "atencji" normików i ludzi z branży. Najwięcej jej zdobywam gdy silę się na "popularną" stylistykę i trendy, ale strasznie się muszę do tego zmuszać. Powiedzcie proszę, czy to wygląda aż tak koszmarnie i powinnam tak rysować tylko do szuflady i się tym nie chwalić? Nikt mi szczerze nie powiedział, a wierzę w moc nocnej.
Symmachus - Na nocnej są szczerzy ludzie i może ktoś mi odpowie. Jestem ilustratorem ...

źródło: comment_RgyJCQDYFDlb9DgGwojMi5nwOAFVil7H.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
Najwięcej jej zdobywam gdy silę się na "popularną" stylistykę i trendy


@Symmachus: pokaż przykład.
Poza tym to modna stylistyka co pokazujesz. Bardzo ładne, pokaż więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Najwięcej jej zdobywam gdy silę się na "popularną" stylistykę i trendy


@Symmachus: jak to w każdej, kuwra, dziedzinie.

cieżko pogodzić życie sztuką z życiem z chałtury, ale łatwiej się rozwijać gdy dzieciaki nie płaczą z głodu ;)
  • Odpowiedz
Dla zainteresowanych więcej można zobaczyć na ig i behance: https://www.behance.net/smart_fox https://www.instagram.com/jus_kom/ Ok postaram się wszystkim odpowiedzieć moim zdaniem najlepiej jak potrafię. To lecę po kolei:
@KaloryfeR: @OS7RY: @powiedz: @matra: Trudno wymienić wszystkie obowiązujące trendy, ale z tego co obserwuję mogę wymienić te, które przewijają się często i każdy od każdego "inspiruje się" bo jest modne:
-minimalizm i uproszczenia, wszystko na krzywych. Bardzo proste ilustracje bez żadnego cieniowania. Są
  • Odpowiedz
często kopiują używając lightboxów lub nakładając siatkę na zdjęcie, by szybciej przerysować


@Symmachus: co Ty opowiadasz, meh, nieładnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Emilia Dziubak


@Symmachus: whoa (ʘʘ) moja Mama by się zakochała w książce tak ilustrowanej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A i dziękuję za opinię ʕʔ filcowe rzeczy są Mamy, papierowe moje ( ͡
  • Odpowiedz
@Symmachus: masz suba na insta ode mnie. Bo fajne te wszystkie ilustracje :) Chociaż nadal uważam ze nie odbiegasz wcale tak mocno od najpopularniejszych nurtów ( ͡° ʖ̯ ͡°) żeby nie było - uważam ze sama coś tworząc wale w komercyjne chwyty modne chyba nawet bardziej niż Ty (np mam choinki za mgła :D)
  • Odpowiedz