Wpis z mikrobloga

Na nocnej są szczerzy ludzie i może ktoś mi odpowie. Jestem ilustratorem i styl w jakim najbardziej lubię rysować i sprawia mi radość jest pic rel poniżej. Jednak taki styl zdobywa najmniej "atencji" normików i ludzi z branży. Najwięcej jej zdobywam gdy silę się na "popularną" stylistykę i trendy, ale strasznie się muszę do tego zmuszać. Powiedzcie proszę, czy to wygląda aż tak koszmarnie i powinnam tak rysować tylko do szuflady i się tym nie chwalić? Nikt mi szczerze nie powiedział, a wierzę w moc nocnej.
Symmachus - Na nocnej są szczerzy ludzie i może ktoś mi odpowie. Jestem ilustratorem ...

źródło: comment_RgyJCQDYFDlb9DgGwojMi5nwOAFVil7H.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
@Stan_Przedzawalowy: jak myślisz, jak duże jest zapotrzebowanie na ilustracje na pościel dla dzieci? Tak serio uważasz, że ktoś może się w tym specjalizować? Czemu producent nie miałby kupić ilustracji na stocku za $10?
  • Odpowiedz
@Symmachus: mnie się podoba, chciałabym taką piżamkę <3 widzę to też w jakiejś książce dla dzieci. Dzisiejsza stylistyka jest jakaś taka agresywna, a ta Twoja wzbudza ciepłe myśli :) można Cię zobaczyć więcej?
  • Odpowiedz
@Symmachus Jako grafik agencyjny powiem ci, że z tego to ty nie wyźyjesz. Ile takich tapet sprzedasz? Musiały by być subtelniejsze, bo to jest przeładowane. W grafice też no są pewne trendy i one się sprzedają. Takie życie z obrazkami. Tego typu ilustracje to na książki dla dzieci które na pracę dyplomowa bierze połowa jak nie większość każdego roku na grafice. Niestety.
  • Odpowiedz