Wpis z mikrobloga

Witam. Dzisiaj odpada LG z 40% głosów. Zaczynamy finał! Głosujecie oczywiście na gorszą markę z finałowej dwójki ;)
Jesli chcesz być jutro wołany ---> klinij w plusa. Zapraszam również do obserwowania mojego autoskiego tagu z tymi wykreślankami zwiazanymi czyli -----> #wykopowawykreslanka
oba-manigger - Witam. Dzisiaj odpada LG z 40% głosów. Zaczynamy finał! Głosujecie ocz...

źródło: comment_oSbrUmncpeWWMk6EIlLHmUlzQ6LvILYX.jpg

Pobierz

Wybierz gorszą markę

  • HTC 56.2% (2306)
  • Huawei 43.8% (1794)

Oddanych głosów: 4100

  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@oba-manigger: proponuję eksperyment - odwróćmy tę ankietę i niech każdy głosuje na najlepszą markę, aż w końcu dojdziemy do najgorszej. Ciekawe jak wyglądałoby porównanie wyników ( )
  • Odpowiedz
@Reepo: Tak realnie to nie jest przecież ankieta który telefon jest najlepszy pod względem parametrów a raczej taki który po pierwsze jest popularny a po drugie ma dobry stosunek ceny do jakości.
  • Odpowiedz
@oba-manigger: To jest tak bardzo bez sensu. Najbardziej popularne marki poodpadały na początku bo kto ma najwięcej fanbojów ten ma też najwięcej hejterów, a że system głosowania jest taki jaki jest to na końcu zostały marki które mają mały % rynku więc nikomu się nie chciało na nie głosować
  • Odpowiedz
Powiedzcie mi co ostatniego takiego rewolucyjnego zrobiło HTC, bo od M8 jakoś o nich nic nie słychać


@Reepo: ale dlaczego rewolucyjność ma w jakiś sposób wpływać na to głosowanie? Każdy oddaje głos według siebie. Jeśli ktoś miał kiedyś HTC i uważa, że był to zajebisty telefon i od tamtej pory każdy inny to szajs, to dlaczego nie miałby oddać głosu własnie na HTC?
  • Odpowiedz
@oba-manigger: chyba cofnąłem się do 2010 roku kiedy HTC mógł naprawdę zajść w tej ankiecie tak daleko. Ale teraz? Nie wyróżniają się niczym szczególnym, brakuje im pomysłu jak pozostać na rynku, od 2015 roku zjeżdżają coraz bardziej. Ich największa ostatnia innowacja to telefon który da się ściskać no jezu. Już od dwóch lat nie widziałem, żeby jakakolwiek mijana przeze mnie osoba z telefonem miała flagowca htc.
  • Odpowiedz