Wpis z mikrobloga

Witam. Dzisiaj odpada LG z 40% głosów. Zaczynamy finał! Głosujecie oczywiście na gorszą markę z finałowej dwójki ;)
Jesli chcesz być jutro wołany ---> klinij w plusa. Zapraszam również do obserwowania mojego autoskiego tagu z tymi wykreślankami zwiazanymi czyli -----> #wykopowawykreslanka
oba-manigger - Witam. Dzisiaj odpada LG z 40% głosów. Zaczynamy finał! Głosujecie ocz...

źródło: comment_oSbrUmncpeWWMk6EIlLHmUlzQ6LvILYX.jpg

Pobierz

Wybierz gorszą markę

  • HTC 56.2% (2306)
  • Huawei 43.8% (1794)

Oddanych głosów: 4100

  • 90
Mam huaweia, miałem htc i chętnie bym do niego wrócił, ale wtopili z usunięciem jacka - najlepiej grający telefon na sluchawkach.
Moim zdaniem Apple powinno to wygrać chociaż nigdy nie miałem iPhona, chociaż bawiłem się nim całkiem długo (siostra posiada 6+) natomiast Samsung?? Jak dla mnie to przereklamowany szajs i tyle w temacie, może i są dobre ale mi się w ogóle nie podobają. Wychodzi na to że Huawei wyjdzie z honorem :P
Najbardziej popularne marki poodpadały na początku bo kto ma najwięcej fanbojów ten ma też najwięcej hejterów, a że system głosowania jest taki jaki jest to na końcu zostały marki które mają mały % rynku więc nikomu się nie chciało na nie głosować


@Delfin17: Chyba nie jesteś na bieżąco skoro uważasz, że Huawei ma mały udział w rynku...