Wpis z mikrobloga

@Przemek12309: to chyba normalne że dłuższe spędzanie czasu z tymi samymi osobami źle wpływa na relacje, potrzeba tej przerwy czasami, miałem tak samo ze swoja rodziną, kiedy siostra z nami mieszkała myślałem że ją w końcu zabije, od momentu kiedy się wyprowadziła jest lepiej, tak samo z matką i ojcem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@Przemek12309: TAK, zdecydowanie. Wyprowadzka z dala od domu i niesłuchanie propozycji o powrocie to najlepsze, co mogłem zrobić w aktualnym życiu. Moje starsze rodzeństwo też się wyprowadziło - 20 km od rodziców, nawet mi ich nie żal xd
  • Odpowiedz
@Albania95: muszę się zgodzić, uciekłem im na drugi koniec Polski, może i nikogo prócz mojego różowego tu nie znam i w większości piwniczę w domu, ale jest i tak lepiej niż z nimi. Wiadomo, trzeba sobie samemu wszystko ogarniać, ale nigdy nie miałem z tym problemu, nie sprawia mi to kłopotu
  • Odpowiedz
@Przemek12309: Normalne. Tyrasz i mieszkasz gdzie indziej a z bocianami widujesz się przy okazji niedzielnego obiadu. Wszystko zdrowo i z chęcią a nie z przymusu, do tego mama wyluzowana bo nikt się jej przez tydzień w kuchni nie szwendał. I nagle każdemu chce się uśmiechać. Dlatego wyprowadzić się trzeba najszybciej jak tylko można ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pdk
  • Odpowiedz