Wpis z mikrobloga

Jestem z Przemyśla, może mi ktoś z #szczecin #slubice albo #zielonagora powiedzieć jak wam się żyje w tych miastach? zawsze chciałem pojechać zwiedzić zachód polski, jak to jest mieszkać tak blisko niemieckiej granicy, i co w ogóle sprawia że nie pracujecie jeszcze w Nirmczech za 4x tego niż w Polsce? zazdroszczę wam, ja jedyne co mam w swojej dziurze to tanie szlugi i wódka od ukraińskich przemytników.
#kiciochpyta
  • 133
Coś zabolało, szczylu


@LolleQ: tak zabolało mnie że kolejny człowiek z urojeniami nie otrzymuje odpowiedniej pomocy, ale to pewnie wina że mieszkasz w szczecinie, tam jest problem nawet z czytaniem co widać po twoich postach xD
Dla mnie Szczecin ma też idealne położenie: dobry dojazd nad morze, zaraz będzie dobry dojazd w góry (po oddaniu S3 do A4) a i idealne miejsce jak chcesz samochodem pojechać w Europe (zaraz wjeżdżamy na autostradę Niemiecką).


@Micho_master: idealne położenie to ma poznań bo jest jakby po środku, szczecin raczej nie jest bo wszędzie oprócz słabego morza ma daleko, a z tego co pamiętam to brama portowa zawsze była zakorkowana podobnie
@steemm Słabo z twoją pamięcią, chłopczyku... Bardzo słabo. No, ale przy ilorazie inteligencji na poziomie 25 - wcale to nie dziwi. No, chyba że mieszkałeś w innym Szczecinie :-D
@steemm Przestań się stresować, bo już ci sie palce na klawiszach plączą... Przyznaj, że chlapnąłeś bzdurę i zakończ tę nierówną walkę jak mężczyzna... o ile w istocie nim jesteś.
@LolleQ: szczecin zawsze będzie kojarzony z polską C i takie są fakty, wyprowadzka z tej #!$%@? to była najlepsza decyzja w moim życiu, większość znajomych ze studiów podjęła podobne decyzje i uważa tak samo jak ja, więc to nie przypadek, no ale rozumiem trzeba bronić mimo że miasto #!$%@? xD miasto bez przemysłu które ma kilka biur dla murzynów za #!$%@? nie pieniądz
@DamianRuchenstein: Zielona Góra jest bardzo spoko miastem do życia. Jest tutaj wszystko czego potrzeba w większym mieście - knajpki, kawiarnie, basen, kręgielnia, spora galeria, kino, deptak, palmiarnia, dookoła ZG masz dużo lasów, w miarę blisko nad jakieś jeziorka.
Miasto jest niby wojewódzkie, niby 140 tysięcy mieszkańców (po połączeniu miasta z gminą jakoś tak) ale nie ma korków jak w Wrocławiu czy Poznaniu czy innych większych miastach. Dla przykładu - pracuje w
@steemm Każdą decyzję można jakoś usprawiedliwić sobie, i tylko sobie, usprawiedliwioną logiką :-D Np. wyprowadzkę z, nie przymierzając, Żar lub Gołdapi. Jak człowiek jest życiową #!$%@?ą, to nawet w np. Wrocławiu czy Zielonej Górze sobie nie poradzi i będzie wszystkich dookoła gównem obrzucał... :-D
@LolleQ: Dobrze że wspomniałeś miasta które mimo że są #!$%@? to mają chociaż jakiś przemysł i możliwą ścieżkę rozwoju z pensjami na odpowiednim poziomie, cieszę się że wreszcie zrozumiałeś dlaczego szczecin jest gównem xD
@steemm: zaraz się okaże, że dyskutujemy o zmianie pensji ze szczecińskiego 4000 brutto na poznańskie czy wrocławskie 5200 brutto xD, każdy ogarnięty człowiek już nie pracuje w PL o ile nie jest przedsiębiorcą albo na zagranicznych kontraktach. Pensje w tej dyskusji to najzabawniejszy argument.