Wpis z mikrobloga

Jestem z Przemyśla, może mi ktoś z #szczecin #slubice albo #zielonagora powiedzieć jak wam się żyje w tych miastach? zawsze chciałem pojechać zwiedzić zachód polski, jak to jest mieszkać tak blisko niemieckiej granicy, i co w ogóle sprawia że nie pracujecie jeszcze w Nirmczech za 4x tego niż w Polsce? zazdroszczę wam, ja jedyne co mam w swojej dziurze to tanie szlugi i wódka od ukraińskich przemytników.
#kiciochpyta
  • 133
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DamianRuchenstein: Wbijaj jak najbardziej do Szczecina. Jeżeli Ci się nie spodoba albo znudzi to zawsze możesz zaatakować jakieś większe miasto typu Wrocław czy 3city. Ale sądzę, że z Twoim nastawieniem będzie Ci tutaj dobrze. Nad morze godzinka pociągiem, do Berlina 1,5 autobusem do samego centrum. Dodatkowo fajne imprezy jak zloty żaglowców czy festiwal fajerwerków. W lato nie można się nudzić w Szczecinie. Gorzej jest z życiem nocnym, ale i tak
  • Odpowiedz
@Szrlh: @Kiciket: @oba-manigger: Dzięki za obszerne relacje i garść informacji na temat Szczecina, to mnie tylko uświadomilo w tym, że w Szczecinie są spoko ludzie. Jak już się zainstaluje to odezwę się do was na pw i zaprosze na degustację ukraińskich trunków (bo jedyne co mam do zaoferowania to ukraińska wódka i wschodnia gościnność).
  • Odpowiedz
@oba-manigger: W sensie chodzi mi o wschodnio-polska gościnność, kiedyś gościlem autostopowicza z Koszalina który jechał do Lwowa, zrobiłem mu obiad, jedzonko na droge i dałem kilka dyszek żeby nie padł z głodu (nie wspominając już o obroconej 0,7 ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dla mnie to normalne, a on był w mega szoku i mówił że w jego stronach taka gościnność to rzadkość, więc sam już nie
  • Odpowiedz
@Szrlh: Będę pamiętał o szlugach, jakie palisz? Teraz na topie u ukrainskich przemytników są mentholowe Marlboro (oryginalne, w sensie nie krecone w jakieś dziupli tylko ze sklepu ukrainskiego) i Parlamenty (zajebiste fajki, sam je palę i polecam, zajebisty smak).
  • Odpowiedz
@DamianRuchenstein: O to ja też o jakąs ramkę jagodowych bym poprosił ;) jak możesz.

Dlatego też nie rozumiem, dlaczego wszyscy sie na nich #!$%@?ą, jak oni są straszni mili i przyjaźni. Na wakacjach też miałem znajomych z okolic Rzeszowa, to naprawdę byli mili.
  • Odpowiedz
@oba-manigger: Ukraińcy są naprawdę spoko, ale mają jeszcze bardziej rozwiniętą ułańska fantazję i czesto przesadzają (zwlaszcza po pijaku) np. byłem świadkiem jak jeden załatwił się do śmietnika w centrum miasta, albo raz jednego policja zwinela bo chodził z kałachem po centrum na krotki rekaw w zimę, i tych historii jest od cholery (mogę poopowiadac przy spotkaniu). No i wkurza ta natarczywosc przemytnikow jak zaczepiaja na kazdym parkingu/parku/placu i "papjerosy i
  • Odpowiedz