Wpis z mikrobloga

Jestem z Przemyśla, może mi ktoś z #szczecin #slubice albo #zielonagora powiedzieć jak wam się żyje w tych miastach? zawsze chciałem pojechać zwiedzić zachód polski, jak to jest mieszkać tak blisko niemieckiej granicy, i co w ogóle sprawia że nie pracujecie jeszcze w Nirmczech za 4x tego niż w Polsce? zazdroszczę wam, ja jedyne co mam w swojej dziurze to tanie szlugi i w---a od ukraińskich przemytników.
#kiciochpyta
  • 133
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DamianRuchenstein: Serio myślałeś, że pół Szczecina dojeżdża do takich miasteczek jak to z pensjami 2k € netto? Bo dalej jest tylko Berlin ale nie opłaca się tam codziennie dojeżdżać.

Jak to możliwe ze w Szczecinie w ogóle nie brakuje ludzi do pracy na kasie?

No tu bym się kłócił bo czasem otwarcie kasjerki mówią że nie otworzą kolejnej bo nie ma kto podejść.
fanatic - @DamianRuchenstein: Serio myślałeś, że pół Szczecina dojeżdża do takich mia...

źródło: comment_skn63kOxSm37RkMBUlieZlBC5cUOJw8W.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
To prawda ze przy granicy z Polska jest jakies miasteczko w Niemczech gdzir mieszkaja ludzie ze Szczecina bo mieszkania tansze niz w Szczecinie?


@DamianRuchenstein: W wielu wsiach po stronie niemieckiej widać masę polskich rejestracji na samochodach przed domami, przynajmniej w okolicy Szczecina.
  • Odpowiedz