Wpis z mikrobloga

Rozwala mnie hipokryzja ludzi z Wykopu.
Promują jedną patole a tępią inną.
Gdyby nie wy DanielMagical nie zostałby wypromowany do takiego stopnia. To wy zapoczątkowaliście modę na patosteemy i w dużej części jesteście odpowiedzialni za to co się dzieje teraz na Polskim YT.
I nagle teraz zaczynacie wyrarzać święte oburzenie, zdziwienie że patologa zachowuje się jak patologia.
Wszystkich Górala, Bystrzaka, Rafonixa, Magicznego, wszystkich należy #!$%@?ć na zbity pysk z YT.
Myślicie, że wygrywając z Guralem coś zmienicie? Na jego miejsce przyjdzie kilku następnych.
Wy chyba nie macie świadomości jak takie zachowania wpływają na młodych ludzi.
Albo macie, ale chodzi wam tylko o to by wygrać kolejną gównobatalie.
#gural #patostreamy #rafonix #danielmagical #boxdel
  • 16
@mar-ek: nie rób z młodych ludzi aż takich kretynów. Sam w podstawówce (92 rocznik) słuchałem raperków, jak dobrze pamiętasz każdy z nich #!$%@?ł policje, ćpał i kradł (przynajmniej w piosenkach). Jakoś na patusa nie wyrosłem. A na każdym polskim podwórku dzieci wyzywają sie bardziej, meneli mijają miliard i prawie każdy chłopiec walił z kimś solówe. Za to nikt #!$%@? do 8 latki nie gada żeby ją ładował jak śmieciarke, jeśli dla
@mar-ek: ale powiedz mi co ty chcesz osiągnąć? Zbawić świat, stworzyć jakąś utopie, gdzie każdy będzie miły, a dzieci będą żyć w szklanej bańce? Jakie autorytety? Magical? Rafonix? Czy ty naprawdę myślisz, że jakikolwiek dzieciak chce być jak oni? #!$%@? typie dzieci chcą być jak Messi czy inny siusiak, mieć szacunek i pieniądze, a nie żyć w jakiejś zapyziałej melinie jak śmieć xd Jeszcze bym rozumiał Izaka czy innego esportowca, to