Wpis z mikrobloga

@Anon95: dużo rzeczy mnie w tym irytuje. Te malutkie ikonki. I pisanie kodu myszką zamiast klawiatury. Jestem przyzwyczajony, że podczas pisania i odpalania skryptów i nie odrywam rąk od klawiatury, a tam muszę jeździć tą myszką.
Będę miał okazję uczyć się labview w najbliszych miesiącach, także może moje podejście się zmieni. Czas pokaże.
@stranger13: w sumie jedno i drugie,generalnie to ciężko porównać labview to jakiegokolwiek języka,czy to pythona czy to R czy jave czy cokolwiek innego.Uważam też że nie ma sensu za bardzo tracić czasu na takie języki graficzne,tylko usiąć i nauczyć się języka 'tekstowego' (nie wiem czy to formalna nazwa),czy to do projektów domowych,czy w karierze zawodowej lub naukowej.
@Life_will_kill_ya: doszedłem do takiego samego wniosku. Pisząc kod pisany, możesz przerzucać się z języka na język (o ile dobrze jakiś opanujesz), a z labview jest ciężko na coś innego przeskoczyć. Chciałem tylko zobaczyć, czy ludzie też mają do tego jakieś zastrzeżenia, stąd ankieta.
@stranger13 #labview przede wszystkim służy do programowania hardwaru National instruments. Nie wiem w jakiej branży Ty używasz phytona/labview ale w branży testowej, akwizycji danych pomiarowych labview sprawdza się bardzo dobrze. W ciągu kilku dni tworzysz aplikacje którą obsługuje ci sterowanie i pomiary stanowiska testowego.