Wpis z mikrobloga

Hejka!
Przede mną moje pierwsze kupowanie biletów na koncert #ticketmaster #uk
Nie wiedziałem o tym, że dziś rano ruszył presale dla użytkowników Tidala i Citi wiec zarzuciłem szybkie konto i udało mi sie dostać do biletów po £75 sztuka. Nie ukrywam, że liczyłem na bilety z puli po £50 lub nawet te po £29 bo aktualnie oszczędzam na wakacyjną wyprawę :)

PYTANIE: czy jeśli ruszy kolejny presale w czwartek i sprzedaż ogólna w piątek rano to mam szanse wyrwać tańsze bilety koczując od rana?

Logiczna odpowiedź, która mi się nasuwa to tak, ale jestem biletowym prawiczkiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#kultura #muzyka (wybaczcie, nie mam pojęcia jak to tagować) #kiciochpyta
  • 8
@adriano30: nie było nic napisane o sold out, tylko „aktualnie niedostępne”... koncert Jaya-Z i Beyonce, grają 4 na wyspach, dlatego mam nadzieję, że chętni się trochę rozproszą :)
@tiarecki: bilety w uk ida mega szybko, mialem szczescie ze dorwalem kody presale i kupilem kilka biletow w przedsprzedazy. Osobiscie nie sadze by w przedsprzedazy wyprzedaly sie wszystkie, cos zawsze zostawiaja na general admission, takze uwaznie poluj ;) na timberlake’a bylo tak samo pula przedsprzedaOwa sie rozeszla a pozniej doszly bilety na generalnej sprzedazy
@tiarecki Ja na Hamiltona nie dorwalem w pierwszym rzucie, w kolejnych byly tylko najdrozsze (czyli z polek 29-200 zostaly tylko 160-200). Generalnie pamietaj, ze w Londynie na te bilety czycha ze 13mln osob ;)