Wpis z mikrobloga

Witam. Dzisiaj odpada Samsung z 26% głosami. Natomiast inne marki telefonów miały od 12% do 18% głosów. Także kontynuujemy i głosujcie na najgorszą markę z pozostałych. Zostały już chyba same znane ;)
Jesli chcesz być jutro wołany ---> klinij w plusa. Zapraszam również do obserwowania mojego autoskiego tagu z tymi wykreślankami zwiazanymi czyli -----> #wykopowawykreslanka

A i obiecuję, że jutro wykreslanka będzie wcześniej ;)
oba-manigger - Witam. Dzisiaj odpada Samsung z 26% głosami. Natomiast inne marki tele...

źródło: comment_vF8SWOUhA1LcvoLDgpeNJRiyxkYHEdU7.jpg

Pobierz

Wybierz najgorszą markę!

  • HTC 15.0% (607)
  • Sony 15.0% (608)
  • LG 20.5% (828)
  • Nokia 29.2% (1181)
  • Huawei 20.4% (824)

Oddanych głosów: 4048

  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@oba-manigger: tak jak w przypadku jedzenia głosowania były git (nie zawsze wygrywał mój faworyt ale jednak jakiś ład był zachowany) tak tutaj to wyszło g---o jakich mało xD co to w ogóle za marki xD htc jeszcze istnieje? O nokii nie wspomnę xD jeszcze huawei i lg jako tako rozumiem, ale skoro utrzymują się dłużej niż samsungi i iphone'y to i tak xD
  • Odpowiedz
Sony to był mój jedyny w życiu telefon, który "wziął i umar" sam z siebie po 2 latach używania. Żadnego uderzenia, żadnego zalania, nic. Po prostu pewnego dnia stwierdził, że p------i i wysiada. Dlatego będę konsekwentnie głosować na tę gównomarkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz