Wpis z mikrobloga

Witam. Dzisiaj odpada Samsung z 26% głosami. Natomiast inne marki telefonów miały od 12% do 18% głosów. Także kontynuujemy i głosujcie na najgorszą markę z pozostałych. Zostały już chyba same znane ;)
Jesli chcesz być jutro wołany ---> klinij w plusa. Zapraszam również do obserwowania mojego autoskiego tagu z tymi wykreślankami zwiazanymi czyli -----> #wykopowawykreslanka

A i obiecuję, że jutro wykreslanka będzie wcześniej ;)
oba-manigger - Witam. Dzisiaj odpada Samsung z 26% głosami. Natomiast inne marki tele...

źródło: comment_vF8SWOUhA1LcvoLDgpeNJRiyxkYHEdU7.jpg

Pobierz

Wybierz najgorszą markę!

  • HTC 15.0% (607)
  • Sony 15.0% (608)
  • LG 20.5% (828)
  • Nokia 29.2% (1181)
  • Huawei 20.4% (824)

Oddanych głosów: 4048

  • 63
@oba-manigger: czemu wy się ludzie #!$%@? dziwicie takiemu stanu rzeczy XD Jesteśmy na wykopie, połowa debile dalej nie czyta o co chodzi i głosuje na najlepszy telefon, z tej połowy co zostaje połowa robi sobie jaja a kolejna część głosuje na marki bo je lubi/nie lubi a nie ważne czy jest dobra czy nie. Może z 2-3 % głosujących stara się głosować obiektywnie i dlatego mamy takie wyniki nie tylko w
@nesco czemu najgorsze? Sam mam od ponad roku xperie xz i nie narzekam. Działa sprawnie, nie zawiesza się, opcja szybkiego ładowania na plus. Tylko design już przestarzały (chociaż jest znakiem rozpoznawczym telefonów Sony).
@elsky ale Iphone'y to naprawdę gówno, Xiaomi to samo, Samsubg też nie jest jakiś wybitny, o co Wy się spinacie? Marketing pozjadał Wam mózgi, mieliscie okazję chociaz chwilę używać tych telefonów czy oceniacie je po tym, że są drogie i mają fajne reklamy?
@Agemaker: Akurat zajmuje się handlem telefonami i pracuje z nimi na co dzień. Faktem jest, że obecnie pozostałe marki doganiają te topowe, lecz moim zdaniem pod względem jakości Apple i Samsung wygrywają i tak jest już od paru lat. Miałem już od groma różnych telefonów i uważam, że sprzęt tych dwóch marek jest najmniej awaryjny. Wiadomo, że tu i tak każdy będzie miał swoje zdanie. Ale nikt mi na pewno nie
@elsky szczerze mówiąc nie wiem jak obecnie, ale pierwszą Xperie Z miałem okazję używać baardzo długo 4 albo 5 lat, nie widac było po niej zupełnie upływu czasu a jedyne co wymieniłem to bateria i gniazdo ładowania. Obecnie jestem mocno w teamie LG i uważam, że obecnie ta firma przegoniła albo przynajmniej jest na tym samym poziomie co Samsung.