Wpis z mikrobloga

Witam. Dzisiaj odpada Samsung z 26% głosami. Natomiast inne marki telefonów miały od 12% do 18% głosów. Także kontynuujemy i głosujcie na najgorszą markę z pozostałych. Zostały już chyba same znane ;)
Jesli chcesz być jutro wołany ---> klinij w plusa. Zapraszam również do obserwowania mojego autoskiego tagu z tymi wykreślankami zwiazanymi czyli -----> #wykopowawykreslanka

A i obiecuję, że jutro wykreslanka będzie wcześniej ;)
Pobierz oba-manigger - Witam. Dzisiaj odpada Samsung z 26% głosami. Natomiast inne marki tele...
źródło: comment_vF8SWOUhA1LcvoLDgpeNJRiyxkYHEdU7.jpg

Wybierz najgorszą markę!

  • HTC 15.0% (607)
  • Sony 15.0% (608)
  • LG 20.5% (828)
  • Nokia 29.2% (1181)
  • Huawei 20.4% (824)

Oddanych głosów: 4048

  • 63
@nokash: LG robiło Nexusa 4, Nexusa 5 i 5X. Za wpadki generacji 5X z bootloopami to byłem bardzo z tego zadowolony, chętnie bym przytulił jakąś słuchawkę tego typu. Wcześniej miałem HTC Magic -> Desire HD -> OneX i OneX to była taka pomyłka że nigdy więcej nie kupiłem nic HTC. Teraz mam Pixela 2.
@nokash: Wiesz Huawei dziś, a Huawei np. rok temu to już dwie zupełnie inne rzeczy, a co dopiero jeszcze wcześniej. Taki Huawei Mate 10 Pro to dosłownie wymiatacz w high-endowych telefonach. HTC to firma, która jest przez wielu uznawana za źle kierowaną, bo rozwiązania i same telefony mieli niegdyś bardzo na czasie i stanowili nawet pewnego rodzaju trend w temacie po czym to wszystko poszło w śmietnik. Jeszcze pamiętam czasy HTC