Wpis z mikrobloga

@pantera49 no ja czytałem całe 2xme i w zasadzie nie wyznaje cardio, stąd pytanie po co chcesz 2xme z bieganiem xd
Założenia książki są ok, ale na gotowych przepisach aż tak bym się nie wzorowal, tu sprawa będzie mocno indywidualna
  • Odpowiedz
@pantera49 no to interwaly - na kondycję o niebo lepsze, a wpisuje się w założenia książki. Większa wydolność, mniej tłuszczu, więcej mięśni, lepsza odpowiedź hormonalna, lepszy wpływ na metabolizm, więcej zaoszczędzonego czasu, szybki motywujacy progres na początku. A bieganie długodystansowe to kicha dla sylwetki i siły
  • Odpowiedz
@nynomat: Nie twórz mitów, jestem maratończykiem, ultrasem i jednocześnie cisnę 150 w siadzie, 215 w martwym (σ ͜ʖσ)
@pantera49: Możesz na spokojnie cisnąć biegi z siłówką, z największych plusów dłuższych biegów to to, że możesz wdupcać i wdupcać i nie przebijesz popytu kalorycznego ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@xibit nie jest mitem że regularny i długotrwały wysiłek tlenowy nie służy jeśli chodzi o sile i sylwetkę. To, że wyniki masz dobre, nie znaczy, że mit obalony. Żeby taki argument był miarodajny musiałbyś cofnąć się w czasie i zobaczyć do jakich ciężarów doszedłbys bez biegania. Nie twierdzę też, że od biegania bierze się 60 w martwym:) op miał dylemat, bo chcę wdrożyć program dla poprawy sylwetki oparty o zasadę "no
  • Odpowiedz