Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@kamillo007
@doOb imo postęp powinien być traktowany jako graf skierowany wazony moralnością i pieniędzmi (rozumianymi jako praca i surowce) ludzkość powinna szukać najkrótszej drogi, i nie bać się drogich a krótkich tras.
  • Odpowiedz
@The_Orz: Wątpię warto przypomieć, że dostał za to - Nagrodę Leninowską – jedno z najwyższych radzieckich odznaczeń państwowych za osiągnięcia w nauce, technice, literaturze, sztuce, architekturze oraz dziennikarstwie i publicystyce.
  • Odpowiedz
Wątpię warto przypomieć, że dostał za to - Nagrodę Leninowską – jedno z najwyższych radzieckich odznaczeń państwowych za osiągnięcia w nauce, technice, literaturze, sztuce, architekturze oraz dziennikarstwie i publicystyce.


@kamillo007:

Nagrodę dostał za coś innego - za pracę w czasie 2 Wojny nad transfuzjami krwi. W żadnym stopniu nie wyklucza to fałszerstwa eksperymentu. Ponoć nawet dzisiaj utrzymanie przy życiu obciętej głowy byłoby szalenie trudne. W warunkach pierwszej połowy 20 wieku wydaje
  • Odpowiedz
"CHORY CZŁOWIEK! JAK TAK MOŻNA“ powiedział zdenerwowany Janusz przegrywając kolejny kawałek schabowego xD


@LajfIsBjutiful:

Ja akurat mięsa nie jem więc mnie nie dotyczy, ale jest różnica między szybkim uśmierceniem zwierzęcia które wcześniej żyło w dobrych warunkach, a znęcaniem się.
  • Odpowiedz
@The_Orz: Ale przeciez w imie nauki, codziennie znecamy sie nad zwierzetami, testy kosmetykow, testy lekow, czym to sie rozni od tego ruskiego eksperymentu?

Hint: niczym
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@pwone: ale oni mu upuścili krew i zostawili na 10 minut. A potem niby sobie biegał jakby nigdy nic. Nie jestem przekonany ale nie znam się, mogę się mylić
  • Odpowiedz