Wpis z mikrobloga

Raper Tomasz Chada nie żyje

Przewieziony w środę do szpitala w Mysłowicach Chada, po tym jak doznał poważnego urazu kręgosłupa zmarł.

"To był efekt tego, że mężczyzna wyskoczył z okna na trzecim piętrze" - informuje Joanna Smorczewska (rzecznik pracowa Prokuratury Okręgowej w Gliwicach).

"W nocy z soboty na niedzielę zmarł Tomasz Chada, wieloletni reprezentant Step Records, a przede wszystkim nasz Przyjaciel. Pogrążeni w smutku, prosimy o okazanie szacunku Rodzinie Tomka w tym bardzo trudnym czasie. Ekipa Step Records" - czytamy na profilu artysty.

#polskirap #hiphop #rap
polejboniewyrobie - Raper Tomasz Chada nie żyje

Przewieziony w środę do szpitala w M...

źródło: comment_4Ltn9uuWzcWKivzXKzYUPHUTgJJQ6O1Q.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@polejboniewyrobie: czyli doznaje urazu kręgosłupa, zostaje przewieziony do szpitala, wstaje z łóżka robi dym (z poważnym urazem kręgosłupa), po czym bagiety go zawijają i zostaje przewieziony do psychiatryka i umiera

coś mi tu nie pasuje, no chyba, że kolejność zdarzeń mi się p------a
  • Odpowiedz
@harnas_sv: zabrali go do szpitala, zaczął o---------ć, rozwalił wyposażenie, przyjechała policja, założyli kajdanki, później wyskoczył z okna a od urazu kręgosłupa zmarł
  • Odpowiedz
@mchmjszk: no właśnie gdzieś przed chwila czytałem, że on w środę trafił do szpitala NORMALNEGO(nie psychiatryka), bo wyskoczył z okna, czyli tak jakby od tego się zaczęło, a później był dym itd, c--j wie, trzeba czekać na info od prokuratury ale według mnie to jest jakaś grubsza akcja
  • Odpowiedz
"To był efekt tego, że mężczyzna wyskoczył z okna na trzecim piętrze"


@polejboniewyrobie: nie jest to pełna informacja.

W środę został przewieziony do szpitala w Mysłowicach z bardzo poważnym urazem kręgosłupa. – To był efekt tego, że mężczyzna wyskoczył z okna na trzecim piętrze – mówi prokurator Joanna Smorczewska, rzecznik prasowa Prokuratury Okręgowej w Gliwicach. Według nieoficjalnych informacji raper był wtedy pod wpływem środków odurzających.


Raper w niedzielę wstał z
  • Odpowiedz
Jakby ktoś nie znał jego historii - jest dosyć ciekawa.

- Został zatrzymany i umieszczony w zakładzie karnym
- Uciekł z przepustki i ukrywał się przed policją
- Podczas ukrywania się wydał klip "Szukajcie a znajdziecie" - https://www.youtube.com/watch?v=cfTi8JvGbJw
- Jechał po pijaku samochodem i uciekał przed policją, był pijany, posiadał fałszywe dokumenty - https://wiadomosci.wp.pl/warszawski-raper-chada-zatrzymany-przez-policje-trafil-juz-za-kraty-6025259480076929a
- Wyskoczył przez okno prawdopodobnie pod wpływem narkotyków
  • Odpowiedz