Wpis z mikrobloga

#gural Ogolnie sprawe zglosilem na policji,zauwazylem ze pedofil zaczal zglaszac filmiki do youtube ze naruszaja prawa autorskie,na szczescie zgralem je wczesniej na dysk.Na niefart pedofila dyzur miala policjantka ktora zajmuje sie sprawa dla nieletnich i niestety dla was jego obroncy ma on #!$%@?.Na 99 procent nikt go wczesniej tez nie zglosil bo sprawdzala czy toczy sie juz w jego sprawie dochodzenie,wiec Ci obserwatorzy #!$%@? farmazony ale to bede wiedzial za dwa dni bo bede sie musial stawic raz jeszcze.Teraz prosba do was bo wiem ze potraficie,potrzebne sa dane tych dziewczynek ktorym proponowal piwo i soczystego #!$%@? i innych albo ich facebookowe profile bo policji zajmie ustalanie tego i ze trzy miesiace tak mi powiedziala,wiec jak je macie to idzcie i zgloscie to na lokalny komisariat albo wyslijcie mi na prywatna wiadomosc.A dla was melepety co go bronicie wszystko co tam mowil podlega sciganiu to jak zyczyl smierci tej dziewczynie rowniez.
  • 14
@pkub: nie nie kazali mi pisac oswiadczenia zgloszenie przyjmowala policjantka i to ona pisala,co do mojegu bledu masz racje ze zle napisalem,jedyne co mnie usprawiedliwia to fakt ze mieszkalem 10 lat za granica i uwierz ze mozna zapomniec poprawnej pisowni