Wpis z mikrobloga

Mam tu dla was dzisiaj Dzieła zebrane pdt. jeśli żadna cię nie chce i jesteś samotny to najwidoczniej jesteś złym człowiekiem czyli zbiór komentarzy normictwa, w którym wszyscy jak jeden mąż dają "dobre" gówniane rady jak wystarczy szanować kobiety zakładając że przegrywy tego nie robią, że nie prowadzą normalnego życia i coś z pewnością robią źle, że wystarczy wziąć prysznic bo pewnie się nie myjesz przegrywie i dlatego żadna cię nie chce, że nie można się skupiać na seksie i stawiać lasek na piedestale. #!$%@?.

Normictwo próbuje sobie tłumaczyć swój sprawiedliwy świat gdzie oni zasłużyli swoimi przecież dobrymi cechami na posiadanie partnera/partnerki i to ICH osiągnięcie, a przecież wcale nie są idealni! I najwidoczniej taki #przegryw musi coś robić bardzo nie tak, bo u nich działa!

Nie moi drodzy, to że u was działa znaczy mniej więcej tyle że mieliście więcej szczęścia, śmiałości czegokolwiek ale lubicie poobrażać sobie stulejarzy i przegrywów i wpisywać się w mechanizm, zgodnie którym sobie próbujecie wmówić że na coś sobie zasłużyliście mimo iż niektórzy robią kropka w kropke to samo co wy, no ale u was przecież działa to czemu nie u innych, nie? Pogódźcie się z tym, tu nie ma żadnej ideologii przegrywu, że ktoś jest za niski/nieśmiały to nie ma dziewczyny, bo zawsze znajdziecie kontrargument a ten jest gruby i rucha - niektórzy z nas mają po prostu skrajnie #!$%@? i nieważne co by robili i tak się nie uda.

#tfwnogf #logikarozowychpaskow #tinder #depresja #depresja #zwiazki #zalesie
Pobierz Almostawizard - Mam tu dla was dzisiaj Dzieła zebrane pdt. jeśli żadna cię nie chce i...
źródło: comment_QlPxv3Ht7Sp53hhBMhwStWiGW1webVl6.jpg
  • 11
@Almost_a_wizard hah, świetne podsumowanie głupot ludzi zyjacych w matriksie. Moja rada: wyjebongo. Wiekszosc na swiecie to tacy jak oni, ale pamiętajmy że jest rzesza succesive ludzi, którzy mimo wszystko zdają sobie sprawe jak to jest z relacjami z ludźmi. Nalezy ich doceniać a zwykłą ignorancje ignorować. Dobre tam wgl ludzie piszą porady: myj sie codziennie (xD, nie no bo wiekszosc śmierdzi), rozmawiaj z ludzmi(nono), hobbies and friends (zapomnieli dodac, dynamiczne hobbies które
@RustyJames: Że co proszę? Przede wszystkim to trzeba być sobą a nie zgrywać pawiana, żeby włożyć bolca w mięso. Ubieraj się jak chcesz, w co lubisz, mów to co chcesz, nie patrz za siebie i tyle. Jak się laskom nie podoba, no to elo. Znajdzie się taka, która zauważy, że faktycznie facet jest wyjątkowy, na tle całej masy normickich klonów. Widzisz, ja chodzę jak luj w skórze, bluza, rozdarte spodnie, wiecznie
@szakuu chyba jakaś karyne co po kiblach daje możesz poderwać. Wiadomo, że taka karyna też nie da przegrywowi a ciebie uważa za fajnego w towarzystwie jakim się obraca czy coś. Chłop mało pewny siebie, taka sierota nie będzie miała dziewczyny i już. Wykazujesz jakieś męskie cechy, jesteś zabawny nie masz problemu z dziewczynami.
"dobre" gówniane rady jak wystarczy szanować kobiety zakładając że przegrywy tego nie robią


@Almost_a_wizard: patrząc po wpisach na wykopie to szacunek normików wygląda inaczej niż ten przegrywów, Ci pierwsi będą myśleć w stylu- traktuje kobiety jak ludzi, bo nie widzę powodu, żeby robić inaczej, a przegryw często- jestem miły dla kobiet, bo to ma przynieść mi w końcu profit, co jakiś czas wpada w złość, że to nie działa i tak
@analogiczna: Ale poczekaj, bo chyba nie do końca pojmuje. Przecież wyraźnie napisałem, że niektóre normiki sobie suponuja że każdy przegryw traktuje kobiety z szacunkiem tylko w celu uzyskania jakiejś korzyści, co jest paskudnym przekłamaniem i jest po prostu krzywdzące. Całe życie traktowałem kobiety normalnie z szacunkiem, jak ludzi, prawdę mówiąc nawet dobrze się z nimi dogadywałem, a nie traktowałem instrumentalnie jak automaty na seks i to nie miało znaczenia, bo mimo
@Almost_a_wizard: ja to zrozumiałam, że ludzie twierdzą, że przegrywy nie szanują kobiet, a nie że twierdzą to co ja (czyli, że szacunek wynika z chęci uzyskania czegoś), niekoniecznie robią to świadomie i złośliwie. Ogólnie trochę się tak mężczyzn wychowuje w duchu- bądź miły i grzeczny, to z pewnością się opłaci w końcu.

Napisałam, że wiedzę o tej grupie obecnie czerpię głównie z wykopu aktualnie, a tu najbardziej rzucają się w oczy